YoneTeam Satın Alma Yazılımı Türkiye’ye Özel

YoneTeam olarak temel amaçlarımızdan biri Türkiye’deki ticari işletmelerin satın alma yönetimi süreçlerini dünya standartlarına taşımak ve bu süreci verimli bir şekilde sürdürmelerini sağlamaktır. Satın alma yazılımımızın her bir ayrıntısında bu amacın parmak izleri vardır. Detaylı raporlama imkanını sunması, web tabanlı kullanılabilmesi, yatırım bütçesi gerektirmeden kiralanarak kullanılabilmesi bu yazılımın fayda sağlama temelleri üzerine inşa edilmesinden kaynaklanmaktadır. Her bir detayı üzerine mesai harcadığımız ve mükemmelleştirmek için uğraştığımız bu yazılıma imzamızı atmak için son bir hamle daha yapmamız gerekiyordu.

Kullanıcı deneyimini iyileştirmekten yola çıktık, şirketlerin verimliliklerini arttırmayı amaçladık. Son olarak ise yazılımımızı tamamen Türkçeleştirdik. Holding dilini kullanma merakının giderek arttığı günümüzde, biz ana dilde satın alma yazılımı yaparak iş dünyasına yepyeni bir soluk getirmek için kollarımızı sıvadık.

Türkiye’de faaliyet gösteren işletmelerin birçoğunda satın alma departmanında İngilizce bilmeyen çalışanların varlığını yadsıyamazdık. Nitekim, tüm hizmet sürecimizi de bu doğrultuda kurguladık. İngilizce bilmeyen yetkililerin şirketin satın alma ihtiyaçlarını analiz edememeleri, birçok terime yabancılaşmalarını engelledik. Yalın bir sistem kurduk; faydalı olsun, tüm kullanıcılar diledikleri işlemi yapabilsin, bu süreçte zaman kaybetmesin ve üstelik destek ihtiyacı duyduklarında ana dillerinde çözüm sunabilsinler diye yenilikçi bir bakış açısı benimsedik.

İş ortaklarımızdan aldığımız geri bildirimler amaçlarımıza tamamen ulaştığımız konusunda bize en doğru referansları sunmaya başladı, yaptığımız satın alma yazılımı Türkiye’deki işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşıladı. Organizasyon süreçlerindeki yeniliklerin sebep olduğu dinamizmi deneyimlemelerine fırsatı tanıdık. Şimdi sıra sizde, pratikliği ve işlevselliği bir arada sunan, üstelik tamamen Türkçe olan ve destekleri de Türkçe alabileceğiniz YoneTeam satın alma yazılımı ile siz de fark yaratmaya başlayabilirsiniz.

YoneTeam Türkçe Satın Alma Yazılımı ile Süreçlerinizi Hızlandırın

YoneTeam satın alma yazılımının Türkçe olmasının işletmelere sağladığı birçok avantaj vardır. Öncelikle sistemi kullanmak için personellerin yabancı dil bilme zorunluluğu ortadan kalkmış olur. İlgili departmanda çalışan herkes bu yazılımı verimli bir şekilde kullanabilir, iş süreçlerinde kullanılan diğer programların verileri satın alma yazılımına entegre edilebilir. Üstelik sistemin Türkçe olması yapılması muhtemel hataları engeller.

YoneTeam satın alma yazılımının dili Türkçe olduğu gibi, yazılım ile ilgili alınabilecek destekler de tamamen Türkçedir. Daha önce satın alma verilerin tutulduğu programlarda bulunan bilgilerin aktarılmasında bir aksaklık yaşanmaz.

Türkçe satın alma programının kolay anlaşılabilir olması sistemin tüm fonksiyonların deneyimlenmesini sağlar. Sunulan detaylı raporlar verimli bir şekilde analiz edilebilir ve departmanlar arasında entegrasyon daha verimli bir şekilde sağlanmış olur. Üstelik yakın zamanda oluşturulan benzer taleplerle ilgili uyarı bildirimleri de yine Türkçe olduğu için, herhangi bir gereksiz satın alma talebi oluşturulması ihtimali de ortadan kalkar.

Yatırım bütçesi ayrılmadan YoneTeam satın alma yazılımını kiralayarak siz de şirketinizin tüm satın alma süreçlerini yeniden yapılandırabilirsiniz. Zaman kazandıran, maliyet avantajı sağlayan satın alma yazılımı sayesinde şirketinizi büyütmek için yeni yatırımlar yapabileceğiniz kaynak aktarımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Şirketinizin farklı departmanları arasında bilgi akışının sağlıklı bir biçimde gerçekleşmesini mümkün hale getirerek, değerlerinize ve hedeflerinize en uygun tedarikçilerle çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Farklı sektörlerde kategorilere ayrılmış onlarca ticari işletmeden teklif isteyebilir, önceki taleplerinizi analiz edebilir, tedarikçilerden gelen teklifleri inceleyip aralarında size en çok avantaj sağlayan teklifi önceliklendirebilirsiniz. Kullanımı kolay ara yüzü ile satın alma süreçlerinizi kolaylaştıran, Türkçe dil desteği ile  şirket departmanlarındaki personellerin iş bölümünü kolaylaştıran, web tabanlı olması sebebiyle yer ve zaman kısıtlamasını ortadan kaldıran YoneTeam satın alma yazılımı ile işinizi geliştirebilirsiniz. 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.Önde Gelen Satınalma Uzmanlarının En İyi Uygulamalarını Şirketinize Taşıyın!

YoneTeam Satın Alma Yazılımı size takip, tedarik ve tüm satın alma süreçlerinizde en önemli yardımcılarınızdan biri olacak nitelikte avantajlar sunar.

İster kiralık ister satılık seçenekleri ile şirketinizde satınalma ve tedarik dijital dönüşüm mucizesini gerçekleştirin!