Tüm Süreçlerinize Tedarikçilerinizi de Dahil Edin, Zaman Kazanın

SatınAlma Süreçlerinizde Tedarikçileriniz ile İyi İlişkiler Kurun

Kolayca Değerlendirin

Tedarikçilerinizi; ürünleri eksiksiz teslim etme, fiyat esnekliği, ürün kalitesi gibi birçok konuda değerlendirebilir, en çok çalıştığınız tedarikçinizi seçebilir, bir daha çalışmak istemediğiniz tedarikçileri kara listeye ekleyerek sürdürülebilir tedarikçi ilişki yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sözleşmelerinizi Takip Edin

Malzeme ve tedarikçinizi eşleyerek siparişlerinizi belli bir düzende yönetebilir, tedarikçiniz ile yaptığınız sözleşmeye göre yıl boyunca anlaştığınız fiyat üzerinden sorunsuz şekilde satınalma yapabilirsiniz.

Tedarikçi Takip Modülünün Özelliklerini Biliyor Musunuz?

Tedarikçi Değerlendirme Formu

Tedarikçileri sizin belirlediğiniz standardlar üzerinden değerlendirin, tedarikçi seçimleri konusunda verimliliğiniz artsın.

Hareket Geçmişi

Geçmiş süreçlerinizin özetini görebileceğiniz ekranlarla, tedarikçileriniz ile ilgili yapılan tüm işlemlere anında ulaşın.

Vade Bilgisi Dağılımı

Anlaşılan vade tarihlerinin dağılımını tek ekranda görüntüleyerek, ödeme planlarınız ile ilgili zaman bilgilerine anında ulaşın.

Ödeme Bilgisi Dağılımı

Gerçekleşen ödemelerinizin türlerine göre sunulan grafiklerle, ödeme stratejinizin gelişmesinde geçmiş verilerinizi de kullanın.

Geri Dönüş Oranları

Teklif sürecindeki tedarikçilerin size geri dönüş oranlarına göre tedarikçilerinizi değerlendirin, süreçleriniz en verimli şekilde geçsin.

Toplu Tedarikçi Girişi

Tedarikçi Yönetim Modülü sayesinde tek tuşla tüm tedarikçilerinizin girişini tamamlayın, siparişlerinizi hemen verin.

Tedarikçi Havuzunuz Otomatik Oluşsun

Akıllı filtreleme özelliğini keşfedin

Tedarikçilerinizi çalıştıkları alanlara göre gruplayabilir, verdiğiniz puanlara göre akıllı arama filtreleriyle bulabilir, aynı tedarikçi ile hızlı bir şekilde yeniden çalışabilirsiniz. Böylelikle hem yeni tedarikçiler aramak zorunda kalmaz, zamandan tasarruf edersiniz.

Güvene dayalı ilişkiler kurun

YoneTeam sayesinde sistem üzerinden yaptığınız değerlendirmeler ve verdiğiniz puanlarla tedarikçilerinizle uzun ve güçlü ilişkiler geliştirebilirsiniz. Tedarikçi ilişkilerinizi en sorunsuz şekilde yönetebilirsiniz.

Arama & Filtrelemeler >>

Akıllı Tedarikçi Eşleme

Rekabeti arttırın

Daha çok tedarikçiden teklif alarak seçenekleri ve tasarrufları arttırın. Talep başına tedarikçi katsayınızı yorulmadan yükseltin.

Tedarikçileri unutmayın

Akıllı Tedarikçi Eşleştirme Öneri Sistemi, geçmişte teklif aldığınız, sipariş verdiğiniz ve tedarikçinin hizmet alanında olan malzemelere göre size en doğru tedarikçileri kendiliğinden sağlayacaktır.

Kusursuz tedarikçi ilişkileri istemez misiniz?