Tedarikçi Yönetimi ile Riskleri Ortadan Kaldırın

1 ay kiralayın, sağlayacağı tasarrufu kendiniz görün

 

Tedarikçi Yönetim Sistemi ile Tedarikçilerinizi de Süreçlerinize Dahil Edin, Zaman Kazanın

YoneTeam SatınAlma Yazılımının Tedarikçi Yönetim Sistemi ile Tedarikçilerinizi performans değerlendirme formları, fiyat ve işlem sürelerine göre ölçün. Tedarikçiler teklif aşamasında fiyatlarını sisteme bağlanarak bırakın kendileri girsin, teklif toplama sürecinden zaman kazanın.


Tedarikçilerinizi Kolayca Değerlendirin

Tedarikçi değerlendirme formuyla tedarikçilerinizi ürünleri eksiksiz teslim etme, fiyat esnekliği, ürün kalitesi gibi bir çok değişken bakımından değerlendirebilirsiniz.
 

En çok çalıştığınız tedarikçinizi seçebilir, bir daha çalışmak istemediğiniz tedarikçileri kara listeye ekleyerek sürdürülebilir tedarikçi ilişki yönetimini sağlayabilirsiniz.


Tedarikçi ile Sözleşmelerinizi Takip Edin

Malzeme ve tedarikçinizi eşleyerek siparişlerinizi belli bir düzende tedarikçiye göndererek sürecinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.
 

Tedarikçiniz ile yaptığınız sözleşmeye göre yıl boyunca anlaştığınız fiyat üzerinden satınalma yapabilir, sonrasında tek tık ile raporlayabilirsiniz.

.

 


Tedarikçi Havuzunuzu Oluşturun

Daha önce çalıştığınız tedarikçileri sisteme ekleyerek tedarikçi havuzunuzu oluşturabilir arama filtreleriyle bulabilir ve yeniden çalışabilirsiniz.
 

Tedarikçilerinizi çalıştıkları alanlara göre gruplayabilir, verdiğiniz puanlara göre arama yapabilir, tedarikçilerinizle uzun ve güçlü ilişkiler geliştirebilirsiniz.

.

 

Tedarikçi Takip Yazılımı Özellikleri

Tedarikçi Değerlendirme Formu

Tedarikçileri sizin belirlediğiniz standardlar üzerinden değerlendirin, tedarikçi seçimleri konusunda verimliliğinizi artsın.

Hareket Geçmişi

Geçmiş süreçlerinizin özetini görebileceğiniz ekranlarla, tedarikçileriniz ile alakalı yapılan işlemlere anında ulaşın.

Vade Bilgisi Dağılımı

Anlaşılan vade tarihlerinin dağılımını tek ekranda görüntüleyerek, ödeme planlarınız ile alakalı zaman bilgilerine anında ulaşın.

Ödeme Bilgisi Dağılımı

Gerçekleşen ödemelerinizin türlerine göre sunulan grafiklerle, ödeme stratejinizin gelişmesinde geçmiş verilerinizi de kullanın.

Geri Dönüş Oranları

Teklif sürecindeki tedarikçilerin size geri dönüş oranlarına göre tedarikçilerinizi değerlendirin, süreçleriniz verimli geçsin.

Toplu Tedarikçi Girişi

Tedarikçi Yönetim Sistemi ile tek tuşla tüm tedarikçilerinizin girişini tamamlayın, yazılımı hemen kullanmaya başlayın.

Muhteşem SatınAlma Deneyiminizi Birlikte Oluşturalım

700+
20+
260
9000

SatınAlmacıların en çok beğendiği SatınAlma Yazılımı: YoneTeam