YoneTeam SatınAlma Yazılımımıza
Fanatik Müşteri Desteğimiz ile
Hemen adapte olun.

Şirketlerin SatınAlma programlarına geçiş sürecindeki kaygılarını anlıyoruz, edindiğimiz tecrübeler ışığında bizimle bu süreci kolayca atlatın

İster Bulutta Kiralayın, İsterseniz Sizin Sunucularınızda Çalışsın!

Kendin Keşfet

SatınAlma Yazılımımıza Kullanım Öncesi veya Sonrası Sürekli Destek ile Kolayca Adapte Olun

Müşterilerimize bizlerle ilk temasın kurulduğu günden itibaren sağladığımız destek çeşitleriyle, SatınAlma, SatınAlma Yazılımı, ve entegrasyon konularındaki ihtiyaçlarını dinleyip, sağladığımız çözümler ile adaptasyon sürecini hızlandırıp, süreçlerindeki verimliliklerini hemen artırmaya başlamalarına yardımcı oluyoruz.


Müşteri Başarı Ekibi

Yoneteam Müşteri Başarı Ekibi olarak yıllar içerisinde kazandığımız tecrübeler ışığında firmaların yazılımı başarı ve memnuniyet ile kullanabilmesinin tek yolunun ekip çalışmasından geçtiğini biliyoruz.

Bizim işimiz sizin sistemi kullanana kadar değil, asıl siz yazılımı kullanmaya başadıktan sonra başlıyor. Size yazılımla ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda destek veriyoruz. Malzeme, tedarikçi, kullanıcı, talep, teklif ekleme ya da sipariş oluşturma…

Devamı

Yakından veya Uzaktan Eğitim

Ekiplerinizin Yoneteam SatınAlma Yazılımı ile alakalı tüm senaryoları ve özellikleri inceleyebileceği, beyin fırtınaları eşliğinde adaptasyon sürecini hızlandırıyoruz.

Yoneteam SatınAlma Programındaki paketlerin içeriği ile alakalı tüm detayların anlatıldığı uzaktan video konferas şeklinde de yürütülebilen eğitim seanslarında amacımız, kullanıcıların minimum eforla maksimum faydayı elde etmelerini sağlamak.

Devamı

Sıkça Sorulan Sorular

YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile alakalı muhtelif soruların cevaplarının bulunduğu sayfamız ile sistemimizle alakalı kafanızda şüphe kalmasın.

Devamı

Her Cihazdan Erişin

Web tabanlı yapısı sayesinde tarayıcısı olan tüm cihazlardan erişin. İster Cep, İster Tablet, ister Akıllı TV tüm sürecinizi anlık görün

Verileriniz Güvende

Günlük yedekleme ve Amazon Veritabanı servislerinde tüm verileriniz güvende.

Sınırlardan Kurtulun

Tüm ekibiniz dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar aynı ekranda çalışabilir

Muhteşem Destek

Müşteri Başarısı en önemli kriterimiz ve başarımızın sırrı. Her talebi değerlendirip yazılımımızı sürekli geliştirmekteyiz.

İster Satılık İster Kiralık

Kiralık Bulut ve Satılık On-Premise seçenekleri ile önce Kiralayıp sonra Satın alabilirsiniz

Gelişmiş Yetkilendirme

Kullanıcı Grupları, Proje ve Şirket bazında herkes sadece kendi ekranlarına sahip olur.

Gelin Bugün Birlikte Kazanmaya Başlayalım

En İyi SatınAlma Uygulamalarını Şirketinizin bir parçası Haline Getirelim

700+
20+
260
9000