SatınAlma Teklif Otomasyonu ile İş Yüklerinden Kurtulun

Tek Tuş ile Teklif Toplayın, Zamanınızı Geri Kazanın

Süper Hıza Ulaşın

Tüm tekliflerinizi online teklif formları ile tek merkezde toplayın. Oluşturulan online formlar ile teslimat, ödeme şekli, malzeme miktarı gibi tüm ayrıntıları netleştirerek, tedarikçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Tedarikçilerinize gönderilen online mailler ile tekliflerini sisteme kolaylıkla girmelerini sağlayabilir, teklif toplama sürecini kısaltabilirsiniz.

Geçmiş fiyatlara anında ulaşın

Tedarikçinizin geçmişte ne kadar fiyat verdiğine hızlıca ulaşarak para kayıplarının önüne geçin. Sistemde otomatik oluşan fiyat veri tabanı ile tedarikçinizden bir önceki alımda ne kadar ürünü hangi fiyata aldığınızı görerek pazarlık gücünüzü arttırabilirsiniz.

Işık hızında teklif kıyaslayın

En uygun fiyatı anında görüp, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadan, hatasız ve eksiksiz bir şekilde tekliflerinizi karşılaştırın. Aldığınız teklifleri miktar, ödeme süresi ve türü, vadesi bakımından karşılaştırarak en uygun fiyata en iyi malzemeyi alabilirsiniz. YoneTeam, her karşılaştırma tablosu için eski usul çalışmaya göre kıyaslama tablolarını otomatik oluşturarak size zaman kazandırır.

Tekliflerinizi online toplayın

Tüm tekliflerinizi online teklif formları ile tek merkezde toplayın. Oluşturulan online formlar ile teslimat, ödeme şekli, malzeme miktarı gibi tüm ayrıntıları netleştirerek, tedarikçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Teklif Takip Sistemi Sizin İçin Ne Yapar?

Online Süreç

Tedarikçilerle olan teklif sürecini online olarak ilerleterek, telefon ve mail trafiğinden kurtularak zamandan tasarruf edin.

Teklif Durum Takibi

Oluşturduğunuz tekliflerin hangi aşamada olduğunu kontrol ederek, sürecin kusursuz ilerlediğinden emin olun.

Teklif Raporları

Oluşturulan teklifler ile ilgili detayların bulunduğu raporlarla, bu süreçteki verimliliğinizi en üst noktaya taşıyın.

Ödeme Takvimi

Tekliflerinize ödeme takvimlerinizi de ekleyin, tedarikçilere yapacağınız ödemeler için hazırlıklı olun.

Teklif Kıyaslama

Tedarikçilerden gelen cevaplara göre tekliflerinizi tek tık ile kolayca karşılaştırın, satınalma işlemlerinizi kârla kapatın.

Kur

Teklif kıyaslama sürecinde Merkez Bankası'nın günlük kur sisteminden otomatik çekilen fiyatlar sayesinde farklı para birimlerinde gelen tekliflerinizi kolaylıkla kıyaslayın.

Kendiliğinden Oluşan Kıyaslama Formları

Hesap hatalarından kurtulun

Kopyala yapıştırlar, formüller, pencereler arasında geçişler vs. kaynaklı hatalı hesaplamalara elveda deyin. YoneTeam tüm hesaplamaları sizin yerinize otomatik hallederek yanlış teklifi seçmenizi engeller.

Vaktinizi daha önemli işlere ayırın

Teklif kıyaslama formu başına minimum 22 dakika harcandığını biliyor muydunuz? Otomatik oluşan kıyaslama formları sizi hem iş yüklerinden hem de vakit kayıplarından kurtaracak.
Hızlanın >>

Dalgalı kurlarda boğulmayın

Günlük hatta saatlik değişen kurlar yüzünden farklı para birimindeki teklifleri karşılaştırırken çektiğiniz çileyi çok iyi biliyoruz. YoneTeam SatınAlmacılar için SatınAlma Uzmanları ile birlikte geliştirildiği için size daha keyifli daha verimli ve daha kazançlı bir deneyim sağlar.
Maliyet Kontrolü>>

Akıllı Tedarikçi Eşleme

Rekabeti arttırın

Daha çok tedarikçiden teklif alarak seçenekleri ve tasarrufları arttırın. Talep başına tedarikçi katsayınızı yorulmadan yükseltin.

Tedarikçileri unutmayın

Akıllı Tedarikçi Eşleştirme Öneri Sistemi, geçmişte teklif aldığınız, sipariş verdiğiniz ve tedarikçinin hizmet alanında olan malzemelere göre size en doğru tedarikçileri kendiliğinden sağlayacaktır.

Fiyat veritabanınızı güçlendirin

Daha çok tedarikçiden daha çok teklif toplayıp fiyat veritabanınızı güçlü tutabilir, yıllık bütçe ve maliyet hesaplarını daha doğru yapabilirsiniz.

Tedarikçi Yönetim Sistemini Keşfedin >>

Teklif Yönetiminde süper hıza ulaşmak ister misiniz?