Fiyat Veritabanı Oluşturun, Pahalı SatınAlmalara Son Verin

Malzeme Yönetim Modülü ile Tüm Detaylara Hakim Olun.

Geçmiş Fiyatlara Anında Ulaşın

Tek tık ile malzemelerinizin eski sipariş fiyatını görebilir, yeni bir sipariş oluşturmadan önce tedarikçiniz ile pazarlık edebilirsiniz. Böylelikle pazarlık gücünüzü arttırarak, şirket içerisinde veri takip kültürü oluşturabilirsiniz.

Malzemelerinizi Geniş Bir Yelpazede Görün

Malzemelerinizin tüm bilgi ve hareket geçmişini tek bir ekranda görebilirsiniz. Aynı zamanda dövizle aldığınız malzemeleriniz için kurların değişmesi durumunda önleminizi hızlıca alabilir, karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Sınırsız Sayıda Detaylı Raporlar Alın

Satınaldığınız malzemelerin hangi tarihte hangi fiyata alındığını görebilir, malzeme bazında kaç tedarikçi ile çalıştığınıza anlık raporlar ile ulaşabilirsiniz. Unutmayın, hızlı raporlama özelliği size kaybettiğiniz zamanı geri kazandırır.

Malzeme Takip Modülünün işlevsel özelliklerini keşfetmeye hazır mısınız?

En Çok Kullanılan Malzemeler

En çok kullandığınız malzemeleri tek tuş ile görüntüleyerek, siparişlerinizde hız kazanabilirsiniz.

Para Birimi Dağılımı

Satınalınan malzemelerin para birimlerine göre dağılımını tek ekrandan görüntüleyerek döviz harcamalarınızın verimliliğini arttırabilirsiniz.

Proje Bazlı Malzeme Takibi

Projeleriniz ile alakalı tüm malzeme işlemlerinizi görüntüleyebilir, malzeme perspektifinden bakarak operasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Sipariş Geçmişi

Tüm malzemelerinizin sipariş geçmişine anında ulaşabilir, ilgili malzemelerin tarih, miktar ve fiyat bilgileri üzerinde detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Tedarikçi Geçmişi

Malzemelerinizin tedarikçiler bazında geçmişini görüntüleyerek, ilgili tedarikçiler ile alakalı işlemlerinize anında ulaşabilir, tedarikçileriniz ile ilgili değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Tedarikçi Yönetimini Keşfedin >>

Toplu Malzeme Ekleme

Tek tuşla tüm malzemelerinizi sisteme aktarabilir, Bulut tabanlı yapı sayesinde hiçbir kurulum olmadan yazılımı hemen kullanarak siparişlerinizde verimlilik kazanabilirsiniz.

Fiyat Veritabanı

Tedarikçilerinizden teklif toplayın

Tek tıkla tüm tedarikçilerinizden topladığınız tekliflerle hızlı ve otomatik olarak fiyat veri tabanı oluşur. Böylece tüm fiyatları gözlemleyerek analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizde hız kazanın

YoneTeam, önceden oluşturduğunuz fiyat veritabanını kullanarak, siparişlerinizde hız kazanmanıza, uzun süreli planlama yapmanıza destek olur.

Sipariş Yönetimini Keşfedin >>

Güncel Birim Fiyatlar

Birim fiyatlar gözünüzden kaçmasın

Birim fiyat takibi şirketinizin doğru maliyet yönetimi yapmasını sağlar. YoneTeam ile güncel birim fiyatlara anında ulaşarak satınalmayı güçlendirebilirsiniz.

Karlılığınızı arttırın

YoneTeam sayesinde en düşük maliyetlerde tedarikçi bularak maddi kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz. Böylelikle şirketinizin karını her geçen gün ikiye katlayabilirsiniz.

Geri Kazanın >>

Ürün Ağacı

Ürünlerinizi sınıflandırın

YoneTeam’in gelişmiş ekranları sayesinde ürünlerinizi sınıflandırabilir, malzeme tanımlamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylelikle, tüm ekibiniz en pratik yöntemlerle keyifle çalışır.

Düzenli takip sağlayın

YoneTeam, ürünlerinizi doğru sınıflandırmanın ardından operasyonlarınıza geniş açıdan bakmanızı ve ürünlerinizi düzenli takip etmenizi sağlar. Böylece detaylara değil, büyük resme odaklanarak iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Arama & Filtrelemeleri Keşfet >>

Malzeme Yönetiminde büyük resmi görmek ister misiniz?