Fiyat Veritabanı Oluşturun. Pahalı SatınAlmalara Son Verin

1 ay kiralayın, sağlayacağı tasarrufu kendiniz görün

 

Malzeme Yönetim Sistemi ile Tek Tuşla Tüm Detaylara Hakim Olun,

YoneTeam SatınAlma Yazılımının Malzeme Yönetim Sistemi ile tedarik edilecek ürün ve malzemelerin marka, para birimi, model, fiziksel özellikleri uyarı ve kritik değerlerine göre tanımlamalarını yaparak, kendi malzeme veritabanınızı oluşuturun. Malzemelerin önceki siparişlerden elde edilen veriler ışığında güncel birim fiyatlarına hakim olarak piyasayı domine edin.


Geçmiş Fiyatlarını Öğrenin

Malzemelerinizin tek tık ile son 3 sipariş fiyatını görebilir, yeni bir sipariş oluşturulmadan önce tedarikçiniz ile pazarlık edebilirsiniz.

Hangi siparişinizde ne kadar ve en son aldığınız fiyatı hangi tedarikçiden aldığınızı görebilir şirket içerisinde veri takip ve kültürünü oluşturabilirsiniz.


Malzemelerinizin Dağılımını Görün

Dövizle aldığınız malzemelerinizin dağılımını tek ekranda görerek kurların değişmesi durumunda önleminizi hızlıca alabilirsiniz.
 

Maliyeti ve adedi yüksek olan döviz ile aldığınız malzemelerinizi kur riskinden korunarak stratejik satınalma yapabilir, karlılığınızı arttırabilirsiniz.

.

 


Detaylı Raporlar Alın

Satınaldığınız malzemelerin fiyatlarını hangi tarihte aldığınızı görebilir, malzeme bazında kaç tedarikçi ile çalıştığınızı tek rapor ekranından görebilirsiniz.
 

Hangi deponuzda ne kadar var, hangi tedarikçiden ne kadara aldığınızı görebilir hızlı raporlama ile stratejik kararlar alabilirsiniz.

.

 

Malzeme Takip Yazılımı Özellikleri

En Çok Kullanılan Malzemeler

En çok kullandığınız malzemeleri tek tuşla görüntüleyerek, SatınAlma Süreçlerinizde ilgili alımları için stratejinizi geliştirebilirsiniz.

Para Birimi Dağılımı

Satın alınan malzemelerin para birimlerine göre dağılımını tek ekrandan görüntüleyin, döviz harcamalarınızın verimliliği artsın

Proje Bazlı Takip

Projeleriniz ile alakalı malzeme işlemlerinizi görüntüleyin, malzeme perspektifinden projelerinizin operasyonlarını düzenleyin.

Sipariş Geçmişi

Malzemelerinizin Sipariş geçmişine tek tıkla ulaşarak, ilgili malzemelerin tarih,miktar ve fiyat bilgilerine anında ulaşın.

Tedarikçi Geçmişi

Malzemelerin tedarikçiler bazından geçmişini görüntüleyerek, ilgili tedarikçiler ile alakalı işlemlerinize anında ulaşın.

Toplu Malzeme Girişi

Malzeme Yönetim Sistemi ile tek tuşla tüm malzemelerinizin girişini tamamlayın, yazılımı hemen kullanarak, verimliliğinizi artırın.

Muhteşem SatınAlma Deneyiminizi Birlikte Oluşturalım

700+
20+
260
9000

SatınAlmacıların en çok beğendiği SatınAlma Yazılımı: YoneTeam