SatınAlma Taleplerini
Süper Hızda Karşılayın

Talep yönetim hızını dörde katlayın

7/24 talep açın

Kullanıcılar taleplerini 7/24 online formlar ile açar. Yöneticiler talepleri cep telefonlarından hızlıca onaylayabilir. Kullanıcılar taleplerin durumunu anlık takip edebilir, hangi işlem kim tarafından ne zaman yapılmış anlık olarak görebilir.

Hiçbir talebi gözden kaçırmayın

Tüm talepleri online talep formları ile tek merkezde toplayın. Akıllı filtreler ve gelişmiş gösterge ekranları sayesinde YoneTeam işleri unutmanızı, gözden kaçırmanızı engeller. Her adımda yol gösterir, evrak kayıplarından kaynaklı imalat kayıplarınızı geri kazandırır.

Dosyalar arasında kaybolmayın

İlgili bütün şartname, fotoğraf vb. dokümanları doğrudan talebin içerisine yükleyin. Tüm süreç bilgilerine, onay akışlarına tek tuş ile ulaşın. Ekranlar arasında kaybolmadan tüm talepleri tek bir ekrandan takip edin. Evrak işleri ile vakit kaybetmeyin.

İşbirliğini ve koordinasyonu zirveye taşıyın

Kullanıcılar taleplerini 7/24 online formlar ile açar. Yöneticiler talepleri cep telefonlarından hızlıca onaylayabilir. Kullanıcılar taleplerin durumunu anlık takip edebilir, hangi işlem kim tarafından ne zaman yapılmış anlık olarak görebilir. Koordinasyon ve iş takibi dertlerinden sizi kurtarır.

İş yükünden kurtulup Satınalmaya odaklanın

Dilediğiniz kişi dilediğiniz yetkide

Talep kullanıcılarının yetkilerini hem alım yeri hem de şirket bazlı belirleyerek organizasyon verimliliğinizi arttırın

Tüm belgeler her zaman yanınızda

Alınacak malzeme ile ilgili istediğiniz şartname, resim, teknik çizim gibi tüm belgeleri talep aşamasında ekleyebilirsiniz

"Ne oldu bizim iş?" devri bitti

Tüm kullanıcılar kendi taleplerinin hangi durumda olduğunu anlık olarak takip eder, ve siz de telefon trafiğinden kurtulursunuz.

Talepleri önceliklendirin

Talep teslim tarihleri belirterek aciliyetleri belirtebilir, öncelikli taleplere odaklanarak gecikmeleri engelleyebilirsiniz

Üretim kaybına son

Hangi malzemenin hangi tarihte teslim edileceğini takip ederek imalat planlamanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Yıldızları belirleyin

SatınAlma Ekibinin ve Talep kullanıcılarının performans raporlarına anlık ulaşarak şirket içindeki kahramanlarınızı belirleyin.

Online Talep Formları hayatı kolaylaştırır

 

Projeyi, Alım Yerini, Talep Edeni veya Talep Malzeme Türünüzü seçerek hızlıca online talep formunuzu oluşturabilirsiniz. Talebi başka birimden kişiler açsa bile Talep Eden başlığı altında talepleri online olarak inceleyebilirsiniz.

Müşterilerimiz taleplerin YoneTeam ile filtrelenmesi sayesinde acil taleplerini görüntüleyerek para kayıplarını fark ettiklerini ve buna göre seçim yapıyorlar.

Unutmayın, acil açılan talepler şirketler için para kaybı demektir.

  • 7/24 Online talep açın
  • Taleplerin aciliyet durumunu yönetin
  • Satınalma Birimi olmadan da talebinizi oluşturun
  • Taleplerinize kolaylıkla dosya veya not ekleyin
  • Satınalma onaylarınızı tek bir merkezden yapın

Muhteşem SatınAlma Deneyiminizi Birlikte Oluşturalım

Yöneticilerin favorisi : Onay Akışları

Satınalma Onay Sürecini Keşfet >>

Mobil onaylar ile hızlanın

Onay sürecini ilerletmek için ofiste olmanıza gerek yok. Onay talepleri anında e-postanıza gelir. Tek tuşla taleple ilgili tüm verilerinize ulaşarak hızlıca onay verip reddedebilir; hatta dilerseniz not ekleyip revizyon isteyebilirsiniz. YoneTeam, her yerden her cihazdan onay taleplerini size ulaştırarak sürecinizi ışık hızına taşır.

Bütün iş yüklerinden kurtulun

YoneTeam diğer tüm sistemlerden farklıdır, size ek iş yükleri getirmez. 200+ uzmanın deneyimlerini hızlı, eksiksiz, kayıpsız ve keyifli bir Satınalma deneyimi yaşamanız için geliştirdik.

Talep yönetim hızında gaza basmak ister misiniz?