Tüm Sistemlere Entegre Olabilen
YoneTeam SatınAlma Yazılımı

YoneTeam ile entegrasyonun avantajlarını yaşayın

Esneklik Kazanın

YoneTeam şirketinizde kullandığınız tüm programlar ile konuşabilir. Böylelikle tüm şirket olarak uyum içinde süreçlerinizi yürütebilir, esneklik kazanabilirsiniz.

Zaman Kazanın

İleri teknolojimiz ve analiz yeteneklerimiz ile ilk günden karlılığınızı arttırmaya başlayın. YoneTeam, uygulamalarınızın hemen entegre olmasını sağlayarak sizlere zaman kazandırır.

Gerçek Zamanlı Görüntüleme Sağlayın

YoneTeam sayesinde talep, teklif, sipariş ve teslimat ile alakalı tüm veriler anlık olarak kolaylıkla ulaşılabilir hale gelir. Muhasebe gibi gerekli birimlere tüm işlemleriniz hakkında otomatik bilgi gider.

Hızlanın >>

İş yükünden kurtulup satınalmaya odaklanın

İşletmenizi basit bir iş modeli ile çok daha geniş bir alana taşıyın

YoneTeam’in keyifli ve sade arayüzleri ile şirket içinde uyumu kısa sürede yakalayabilir, çok basit işlemlerle en güçlü siz olabilirsiniz.

Tek bir panel üzerinden üretim, tedarik, sipariş, satış ve ödeme gibi farklı hizmet kollarını yürütün

İşletmenin tüm faaliyetlerinin tek bir kontrol noktasına toplanması avantajından yararlanarak pazar hacminizi genişletebilirsiniz.

SatınAlma Yönetimini somut dayanaklara oturtun

Birimlerin satınalma faaliyetleriyle ilgili tüm adımları eş zamanlı görüntüleyip, kararlarınızı objektif olarak değerlendirmeye açık hale getirebilirsiniz.

Esnek ve Güçlü API İş Hacminizi Arttırır

Şirketinize Faydaları >>

Kullanıcı dostu ve esnek API’lerimiz ile iş süreçlerinizde servisleri ve arayüzleri kolaylıkla kullanabilir, başarıya ulaşabilirsiniz.

Tek bir ekran üzerinden yürütülemeyecek işlemlerde, çok daha kritik ve önemli olan entegrasyonun doğru ve sorunsuz bir şekilde kurulmasının önemi oldukça büyüktür. İşlerin aksamaması, müşterilerin çeşitli teknik problemlerle karşılaşmaması için API entegrasyon çalışmalarında, doğru yöntemler ve doğru çözümler ile çalışılması gerekir.

İhtiyacınız olan esnekliğe sahip olun

Şirketinize Yararları

Şirketimizden alacağınız API veya Entegrasyon desteği ile şirketinize uygun ve ekonomik bir çalışmayla daha kapsamlı bir şekilde hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.
 

  • Proje ve içeriklerin kusursuz tasarlanmasını sağlar
  • Daha yararlı projeler üretirsiniz
  • Geliştirmeye açıktır ve sistemi kullanan herkese sunulabilir
  • Sağlıklı ve kullanışlı sistemlerin artmasına zemin hazırlar
İşletmenize Faydaları >>

Görmeden yönetmek zordur.
Sürecinizi net görmekle işe başlayın.