SatınAlma Yönetimi Dijitalleştiğinde
Dijital Dönüşüm Mucizesi Ardından Gelir

Operasyonel SatınAlma Yönetimini dijitalleştirerek İşletmenizi Stratejik SatınAlma seviyesine yükseltebilir, Tedarik Sürecinize tam hakimiyet kurarak İşletmeniz için Başarı Hikayeleri yaratabilirsiniz.

Satın Alma Yönetimi için Yeni bir Yazılımına ihtiyaç duyuyor ancak bir türlü karar veremiyorsanız, aklınızdaki tüm soruları konuşup, doğru yatırım kararı almanızı sağlayabiliriz. YoneTeam Satın Alma Yazılımını isterseniz Kiralık kullanabilir, dilerseniz Satın Alabilir, veya Önce Kiralayıp sonra Satın Alma kararı vererek yatırım riskinizi sıfırlayabilirsiniz.

Hemen Arayın Sunum İsteyin

Talep Yönetimi

Tüm Talepleri Tek Noktada Toplayın

Merkezinizin ve varsa farklı lokasyonlardaki şubelerinizin satın alma taleplerini alabilir ve yönetebilirsiniz.

Depo, üretim alanı ya da şubelerinizin lokasyonları merkezinizden ayrı olsa da, YoneTeam tüm lokasyonlardaki satın alma ihitiyaç ve yönetimine hakim olmanızı sağlayacaktır. YoneTeam kullanıcı yetkilendirme özelliği ile talep onaylama, sipariş oluşturma gibi işlemler için kullanıcı bazından farklı yetkilendirmeler yaparak, güvenli bir süreç oluşturmanız mümkündür

Teklif Yönetimi

Tek Tuşla Teklif Toplayın

Teklif toplama sürecinize Tedarikçilerinizi dahil edin. Tek Tuşla Kıyaslayın.

Tedarikçiler mail ile gönderilen forma tekliflerini işlesin, Teklifler Otomatik Toplansın. Ayrıca tedarikçi ya da ürün/hizmet bazında, daha önce almış olduğunuz teklifler ile mevcut teklifler Hızlıca Kıyaslansın, İş Yüklerinden Kurtulun Pazarlığa daha çok vakit kalsın.

Sipariş Yönetimi

Pazarlık Gücünüzü Arttırın

Esnek sipariş onay mekanizması ile Tedarikçi teklifleri onaylanıp siparişe dönüştürülerek, takibini ve yönetimini kolayca yapmanızı sağlar.

YoneTeam'de onaylanmış tekliflerin sistem tarafından otomatik sipariş formları oluşturulur ve sipariş formları ilgili tedarikçilere e-mail olarak gönderilir. Onay bekleyen, onaylanan, ret edilen siparişlere Hızlıca Ulaşabilirsiniz. Geçmiş tarihlere ait sipariş formlarınız ise sistem de arşivlenerek, geriye dönük kontrol yapmanız sağlanır.

Her Cihazdan Erişin

Web tabanlı yapısı sayesinde tarayıcısı olan tüm cihazlardan erişin. İster Cep, İster Tablet, ister Akıllı TV tüm sürecinizi anlık görün

Verileriniz Güvende

Günlük yedekleme ve Amazon Veritabanı servislerinde tüm verileriniz güvende.

Sınırlardan Kurtulun

Tüm ekibiniz dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar aynı ekranda çalışabilir

Muhteşem Destek

Müşteri Başarısı en önemli kriterimiz ve başarımızın sırrı. Her talebi değerlendirip yazılımımızı sürekli geliştirmekteyiz.

İster Satılık İster Kiralık

Kiralık Bulut ve Satılık On-Premise seçenekleri ile önce Kiralayıp sonra Satın alabilirsiniz

Gelişmiş Yetkilendirme

Kullanıcı Grupları, Proje ve Şirket bazında herkes sadece kendi ekranlarına sahip olur.

700+
20+
260
9000Önde Gelen Satınalma Uzmanlarının En İyi Uygulamalarını Şirketinize Taşıyın!

YoneTeam Satın Alma Yazılımı size takip, tedarik ve tüm satın alma süreçlerinizde en önemli yardımcılarınızdan biri olacak nitelikte avantajlar sunar.

İster kiralık ister satılık seçenekleri ile şirketinizde satınalma ve tedarik dijital dönüşüm mucizesini gerçekleştirin!