e-SatınAlma Sisteminin
Faydalarını Keşfetmeye
Hazır mısınız?

Maddi Kayıplarınızın %23’ünü Geri Kazanın

Plansızlıktan Kurtulun, Kaçakları Engelleyin

YoneTeam ile ekibinizi kolayca denetleyebilir, koordineli çalışabilirsiniz. Tedarikçilerinize daha çok vakit ayırarak sizin için her zaman daha uygun teklifi bulabilir, süper hızlı siparişler oluşturabilirsiniz. Tüm işlerinizi planlı yapar, gözünüzden hiçbir şey kaçırmazsınız.

Beklenmedik Giderlere Hazırlıklı Olun

Satınalma süreçlerinde insan hatalarını engelleyerek beklenmedik maddi kayıplara hazırlıklı olabilir, önlem alabilirsiniz. Daha çok tedarikçi araştırarak, malzeme havuzunuzu genişleterek kaçan fırsatları daha kolay yakalayabilirsiniz.

Hızınızı dörde katlayın

Tekliflerinizi Online Toplayın

Tüm tekliflerinizi online teklif formları ile tek merkezde toplayın. Oluşturulan online formlar ile teslimat, ödeme şekli, malzeme miktarı gibi tüm ayrıntıları netleştirerek, tedarikçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Hemen Sipariş Verin

Talep ve teklif aşamalarında vakit kaybetmeden tedarik edilecek malzemelerin direkt olarak siparişini verebilir, satınalma süreçlerinizde hız kazanabilirsiniz. Böylelikle detaylarda boğulmadan tek bakışta büyük resmi görebilirsiniz.

Sipariş Yönetimini Keşfet >>

Bulut Tabanlı Yazılım ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Tüm Akıllı Cihazlardan İşlerinizi Yürütün

YoneTeam Web Tabanlı, keyifli arayüzlere sahip bir yazılımdır. İnternet bağlantısı olan tüm akıllı cihazlardan sisteme giriş yapabilir, satınalma süreçlerinizde hız kazanabilirsiniz.

Tüm Şirket Aynı Yerdeymiş Gibi Çalışın

Tüm ekibiniz ile aynı yerdeymiş gibi, tek ekranda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Satınalma Birimi olmadan da talebinizi oluştururak, sistem üzerinden tekliflerinizi toplayabilirsiniz.

Şeffaf Denetim >>

YoneTeam SatınAlma Yazılımı ile İşletmenize Değer Katın

Uçtan Uca Tüm Süreci Tek Ekrandan Yönetin

Tek ekranda bütün talepleri görebilir, farklı yetkilendirmeler yaparak talep onaylama sürecini yönetebilir, farklı lokasyonlarda bulunan operasyonlarınızın taleplerini tek merkezden takip edebilirsiniz.

Tüm Fiyatlar Her An Elinizin Altında

YoneTeam Satınalma ve Tedarik Yazılımı ile teklif topladıkça fiyat veritabanı kendiliğinden oluşur. Tedarikçiler ile pazarlık yapma gücünüz de karlılığınız da artar.

7/24 Talep Oluştur

Çalışanlar satınalma taleplerini online olarak 7/24 oluşturarak onaya gönderir.

Tek Tuş ile Teklif Topla

Tedarikçiler online teklif formu ile talep edilen malzemelere kolaylıkla fiyat verir.

Hemen Sipariş Ver

Tüm teklifler kıyaslanarak aralarından en iyisi belirlenir ve siparişe dönüştürülür.

Eksiksiz Teslim Al

Ürün/mal teslim eksiksiz alındıktan sonra sisteme faturası ile kayıt edilerek süreç tamamlanır.

Satın Alırken Kazanın