Şirketinizi Geleceğe Taşıyın

Size ve Ekibinize Özel En Uygun Çözümü Belirleyin

Proje Devreye Alımında ve Sonrasında Uzmanımızla Birlikte Aynı Yolda Yürüyün

 

Kullanıma Hazır Çözümler

Uluslararası standartlara geçerek kurulum olmadan hızlı ve ekonomik bir başlangıç yapabilirsiniz.

Dünya Devlerinin yüz binlerce lira değerindeki tecrübe, pratik ve know-how larına ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Zaman içerisinde yetkinlikleriniz arttıkça daha üst pakete ve daha gelişmiş çözüm yöntemlerine rahatlıkla yükseltebilirsiniz.

 

Koçluk ve Danışmanlık Hizmeti

Yazılımlardan bağımsız olarak uzman ekibimizin desteği ile süreçlerinizde iyileştirme sağlayabilirsiniz. Uzmanımız ile iş akışınıza özel bir planlama yaparak, en acil ihtiyaçlarınızı belirleyebilir, güçlü yönlerinizi optimize edebilir ve kazançlarınızı görebilirsiniz.

Teknolojinin tek başına ihtiyaçlarınızı çözemediğinin farkındayız. Bu sebeple arkanızda ya da karşınızda değil, sizin yanınızda yürüyerek şirketinizi doğru hedefe götüren yol arkadaşlarınız olmaya hazırız.

Kurumsal Proje Çözümleri

Online birebir eğitimler ve workshoplar ile devreye alma sürecinde ekibinizin yeni sisteme adaptasyon süreci kısalır.

Sürekli iletişim ile projenin gecikmesi ve yarım kalması engellenerek, ekibinizin farkındalığı ve proje amaçları paylaşılarak personel dirençleri azaltılır.

Müşteri başarı sorumlularımız bu yolculukta her zaman yanınızda olarak projenizin başarısını neredeyse garanti altına almış olur.

Analiz ve Raporlama Hizmetleri

Şirket süreçlerindeki binlerce veriyi bir araya getirerek bu verilerin değerlendirmesini ve analizini yapmak uzmanlık ve tecrübe gerektiriyor. Bu konuda yalnızca profesyonel bir kişiden gelecek yardıma ve bilgilere güvenebilirsiniz.

Sektörde deneyimli bir ekip olarak, projelerinizin ve süreçlerinizin sonuçlarını ölçmenize ve geliştirmenize yardımcı olmak adına kapsamlı bir veri analizi ve raporlama hizmeti sağlıyoruz. Geliştirme Sürecimiz sayesinde esnek kişiselleştirme ve uyarlamalar ile kurumunuza özel bir analiz ve raporlama sistemi sunuyoruz.

DIGITA Sizin İçin Neler Yapar?