Şirketinizin Tüm Satın Alma Süreçlerini İnternete Taşıyın.

Önde gelen satınalma uzmanlarının tecrübelerini sizin için bir yazılımda topladık.

Satın Alma Sorumluları'nın üzerindeki hammaliyeleri azaltarak, stratejik işlere vakit ayırmalarını sağlayan YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Kendin Keşfet Sunum İste

Şirketinizin Tüm Satın Alma Süreçlerini İnternete Taşıyın

Satın Alma Birimleri'nin ortak sorunlarından yola çıkılarak yazılan YoneTeam Satın Alma Yazılımı riskleri ortadan kaldırarak, maliyetleri düşürmeyi hedefler. Satın Alma Sorumluları'nın üzerindeki hammaliyeleri azaltarak, stratejik işlere vakit ayırmalarını sağlayan YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Şirketinizdeki Finans, Depo - Ambar  gibi yazılımlarla entegre çalışabilirsiniz. Talep, teklif, tedarik ve sipariş süreçlerini yönetebileceğiniz Satın Alma Yazılımı ile teklif kıyaslama, tedarikçi değerlendirme ve puanlama, geriye dönük teklifleri görme gibi bir çok işlemi yapabilir, satın alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Satın Alma Yazılımı web tabanlı yani yükleme gerektirmeyen bir yazılımdır. Yazılımı her hangi bir yerden, her hangi bir cihazla kullanabilir, kesintiye uğramadan süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca yazılıma büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmadan, sistemi kiralayarak kullanabilirsiniz.

Türkçe Panel - Türkçe Destek

YoneTeam Satın Alma Yazılımı Türkiye için üretilen bir yazılımdır. Türk Satın Almacı'ların sorunlarını çözmesi için üretilen sistemin tüm ekranları Türkçe'dir. Ayrıca yazılım ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularda ya da yazılımı tam performans kullanabilmeniz için ekibimiz size destek olur.

Diğer Birimler ile Entegrasyon

YoneTeam Satın Alma Yazılımı diğer birimlerinizin yazılımları ile entegre çalışabilir. Özellikle YoneTeam Finans ve Depo yazılımları dışında farklı programlar kullanıyorsanız, yapılacak entegrasyon çalışmalarından sonra tüm yazılımlarınızı bir biri ile konuşturabilirsiniz.

Tedarikçi İndirimleri Artar

 

Sözleşme Harcamaları Azalır

 

Teslim Süresi Düşer

 

 
 
Satınalma Karlılığı Artar

Neden YoneTeam?

Türkiye’de önde gelen satınalma yöneticilerinin bilgi birikimi ve tavsiyeleri ile üretildiği için tüm sektörlerin ihtiyacını karşılar.

Müşteri ve müşteri adaylarının istek ve ihtiyaçlarına göre geliştiği için sistem sizinle büyür.

Yıllar içerisinde kazandığımız en önemli tecrübe ise bir firmanın yazılımı başarı ve memnuniyet ile kullanabilmesinin tek yolunun ekip çalışmasından geçtiğidir. İşte bu noktada YoneTeam Müşteri Başarı Ekibi ile her zaman sizin yanınızdayız.

Logo, SAP gibi programlarla entegre çalışır. Muhasebe, finans birimlerinde uzun dönem kullanılan programlardan vazgeçmek zorunda değilsiniz.

Özellikle satınalma kültürü şirket kültürü haline gelmeyen firmalar için eğitim ve danışmanlık sağlar. Satınalma süreçleri oluşturulana kadar destek olur.

Karmaşık yetkilendirmeler yerine, proje ve şirket bazlı talep onay mekanizmasını tek etaplı yaparak hız kazanırsınız.

 

YoneTeam Fayda Sağlar?

Riskleri ortadan kaldırır, maliyetleri düşürür.

Zamandan ve paradan tasarruf sağlar

Her türlü yazılım ile entegre çalışır.

Tek bir ekrandan tüm bir süreci yönetebilirsiniz.

Minimum bütçe ile maksimum fayda elde edersiniz.

Doğru talep alım ve onay mekanizması ile çoklu alımların önüne geçebilir, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Malzeme ve tedarikçi veritabanı oluşturabilirsiniz.

 

Kimler Kullanabilir?

Satınalma yapan her firma talep teklif ve sipariş süreçlerini kullanabilir.

Sürekli aynı firmalardan, aynı malzemeleri veya hizmetleri alan kurumlar veri bankası olarak YoneTeam Satınalma ve Tedarik yazılımını kullanabilir.

 

Gelin Bugün Birlikte Kazanmaya Başlayalım

En İyi SatınAlma Uygulamalarını Şirketinizin bir parçası Haline Getirelim

YoneTeam Kimlere Ne Fayda Sağlar?

Şirket Sahipleri İçin Faydaları

Satınalma süreçlerinizi dijitalleştirdiğinizde çalışanlarınız detay ve tekrarlanan işlerle uğraşmayacaktır. Bu sayede Satın alma birimlerinin %30 zaman kazanımı sağlar. Bu da 5 kişilik bir satın alma ekibi için 12.000 TL maliyet azalımıdır.

Depo yönetimi ve taleplerin denetlenmesi ile mükerrer alımların önüne geçerek tasarruf sağlayabilirsiniz.

YoneTeam kullanımıyla beraber bir satınalma kültürü oluşturabilir, olası işten ayrılmalarda işlerin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Tek tık ile aldığınız gelişmiş raporlarla hızlı ve doğru kararlar alabilir, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Yöneciler İçin Faydaları

Excellerde yapmış olduğunuz formüller bozuldu mu, doğru hesaplandı mı sorularından kurtularak doğru hesaplama yapabilir ve şeffaflık sağlayabilirsiniz.

Web tabanlı olduğu için mekandan bağımsız olarak tüm cihazlardan ve her yerden sisteme erişilebilir, şirket içi koordinasyonu rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Excellerde ya da manuel olarak tuttuğunuz verilerde herkes tüm verilere erişerek değişiklik yapabilir. yetki sınırlaması sayesinde istediğiniz kişilere yetki verebilir hata azaltımını sağlayabilirsiniz.

YoneTeam bütün sistemlere entegre olarak çalışır. Bu sayede verileri birden çok yere girmek zorunda kalmaz, iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

 

Kullanıcılar İçin Faydaları

Tedarikçiden aldığınız geçmiş fiyatları görerek aynı ürüne daha fazla para vermenin önüne geçebilirsiniz.

Onay mekanizması sayesinde onay almak için yöneticileri uzun süre beklemek zorunda kalmaz, zamandan tararuf edebilirsiniz.

Tedarikçilerinizden aldığınız teklifleri ödeme türü, vade, fiyat, teslimat tarihi gibi değişkenlerle karşılaştırarak en ucuz ve en doğru alımı yapabilirsiniz.

Tedarikçilerden online olarak teklif toplayarak işlemleri hızlandırabilir, telefon ve mail trafiğini azaltabilirsiniz.

 

700+
20+
260
9000Önde Gelen Satınalma Uzmanlarının En İyi Uygulamalarını Şirketinize Taşıyın!

YoneTeam Satın Alma Yazılımı size takip, tedarik ve tüm satın alma süreçlerinizde en önemli yardımcılarınızdan biri olacak nitelikte avantajlar sunar.

İster kiralık ister satılık seçenekleri ile şirketinizde satınalma ve tedarik dijital dönüşüm mucizesini gerçekleştirin!