Gelişmiş Arama ve Filtrelemelerle Satınalmada Hız Kazanın

Detaylarda boğulmayın

Hemen ulaşın

Taleplerizi ve siparişlerinizi aramak sizler için yük olmasın. Yoneteam, gelişmiş arama sistemi sayesine aradığınız ürünü akıllı filtreleme uygulayarak hemen sizlere ulaştırır. Şirketinizde hız kazanır, detaylarda boğulmazsınız.

En iyi seçeneği bulun

Ekranlar arasında kaybolmadan, şirketiniz için en iyi seçenekleri bulmak artık mümkün. Kişiselleştirebileceğiniz filtrelemeler ile aradığınız seçenekler hemen elinizin altında olsun. Sipariş ve Tedarik sürecinizde önemsiz işlerle ve detaylarla vakit kaybetmeyin.

Arama yükünden kurtulup satınalma sürecinize odaklanın

Doğru seçeneğe ulaşın

Detaylı filtrelemeler ile aradığınız sipariş/tedarikçi/ürüne anında erişin. Çalışma verimliliğinizi arttırın. En doğru seçeneğe kolayca erişin.

Büyük resmi görün

Yanlış seçeneklerin sizi engellemesine izin vermeyin. Detaylarla uğraşmak yerine büyük resme odaklanın.

Seçeneklerinizi sınıflandırın

Gelişmiş arama ve filtrelemeler, seçeneklerinizi gruplandırarak sınıflandırmanıza yardımcı olur. Aynı özelliklere sahip seçeneklerinizi bir arada görerek şirket operasyonlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Arama ve Filtrelemeler işletmenizi hızlandırır

Hemen Sipariş Verin

YoneTeam'in gelişmiş arama ve filtrelemeleriyle en doğru ürüne ulaştıktan sonra hızlıca sipariş verebilirsiniz. Ürünler arasında kaybolmaz, şirketinizin satınalma sürecine ivme kazandırıp, anında kar elde etmeye başlarsınız.

  • Gelişmiş arayüzlerden aramalar yapın
  • En doğru seçeneklere ulaşın
  • Anında siparişlerinizi oluşturun
  • Satınalmayı tek bir merkezden yönetin
Sipariş Yönetimini Keşfedin >>

Kayıplarınızı kazanca çevirin

Doğru seçeneğe ulaşın

İşletmenizi ışık hızına taşımanız için YoneTeam sizlere gelişmiş filtrelemeleriyle yardımcı olur. Sipariş, teklif kıyasmala, onay, tedarik süreçlerinizi hızlandırır. En doğru seçenekleri görüntüleyerek satınalma süreçlerinizi iyileştirmenizi sağlar

Geri Kazanın

YoneTeam, diğer tüm sistemlerden farklıdır. Yanlış seçenek seçiminden dolayı Satınalma sürecinde oluşabilecek mali kayıpları sıfıra indirirerek her gün kazanç elde etmenizi sağlar.

Geri Kazanın >>

Verimli arama ve filtrelemelerle operasyonlarınızda hız kazanmak ister misiniz?