YoneTeam Satın Alma Yazılımı Yatırım Bütçesi Gerektirmiyor!

Şirketlerin başarıları, birimleri arasındaki koordinasyonun sağlanmasıyla yakından ilgilidir. Makine dişlilerinden biri kırıldığında, şirket ne denli kurumsal olursa olsun süreçlerde aksaklık olması kaçınılmaz hale gelir. Birimlerin birbirleriyle iletişiminin artması, şirketin verimliliğini de doğru orantılı olarak arttırır. Bu gerçekten yola çıkarak; firmaların karar verme aşamalarını, en azından satın alma yönetim sürecini kolaylaştıran bir çözüm sunuyoruz.

Satın alma yazılımımız sayesinde şirketlerin karar alma süreçlerini hızlandırmayı, şeffaflaştırmayı ve elbette maliyet avantajı sağlayarak büyümelerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Üstelik bunu yaparken yatırım bütçesi ayırmaları zorunluluğunu da ortadan kaldırıyoruz.

Satın Alma Süreçlerinizi Şeffaflaştırın

Artan rekabet ortamı içerisinde şirketlerin çözmesi gereken bir çok sorunun olduğunun farkındayız. YoneTeam olarak asıl amacımız hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerle iş verimliliğinizi arttırmak olduğu için yöntemlerimizi ihtiyaçlarınıza göre belirleyip; rahatlıkla kullanabileceğiniz, satın alma süreçlerinde yaşadığınız problemleri minimize eden bir satın alma yazılımı ile karşınıza çıkabiliyoruz. Satın alma yazılımından beklentilerinizi göz önünde bulunduruyor ve iş yükünüzü hafifleten hizmetler sunuyoruz. 

Peki bunu nasıl sağlıyoruz?

Satın alma süreç yönetimi söz konusu olduğunda şirketlerin neden bu denli titiz olduğunun farkındayız. Maliyet hesaplamalarının yapılması, uygun kriterdeki ürün ya da hizmetlerin bulunması, şirket birimlerinin iş takibinde sorun çıkması halinde gereksiz harcamaların olması gibi birçok sorunla karşılaşılmasının muhtemel olduğunu biliyoruz.

Tam da bu sebeple  ihtiyaç duyduğunuz ne varsa tek bir satın alma yazılımı ile tek bir ekranda sizlerle buluşturuyoruz.

YoneTeam satın alma yazılımı ile;

Şirketinizin farklı birimleri arasındaki koordinasyonun arttırılması adına entegre edilebilir bir satın alma yazılımı sunuyoruz. Böylece tüm birimlerin ihtiyaçlarını tek bir merkezden kontrol edebilme ve gereksiz harcamaların önüne geçebilme ayrıcalığını yaşamanızı sağlıyoruz. Birbirlerinin taleplerini görebilen ve farkındalıkları artan şirket departmanları arasında uyumlu bir süreç başlatıyoruz.
Geçmiş teklifleri görüp, yeni teklif alabileceğiniz sektörlerine göre gruplanmış firmalardan teklif isteyebilirsiniz. Yol haritanızı kolaylıkla çizmenizi sağlayan bu özellik sayesinde satın alma yazılımımızla  hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.
“Satın alma programları excell üzerinden takip edilebilir, farklı bir alternatif yoktur” bakış açısına inat online olarak bağlanabileceğiniz ve iş süreçlerinizi takip edebileceğiniz YoneTeam yazılımımızla konforunuzu arttırıyoruz.

Üstelik sunduğumuz bu avantajları sizlerle paylaşmak için yatırım bütçesi ayırmanız için bir dayatmada da bulunmuyoruz.

Nasıl mı?

YoneTeam Satın Alma Yazılımı Kiralanabiliyor

YoneTeam satın alma yazılımına sahip olup bu ayrıcalık için özel bir yatırım bütçesi ayırmanıza gerek yok. Zaten yeterince vergi veriyorsunuz, zaten harcamalarınızı kıstıkça kısıyor ve yine de maddi çıkmazlara giriyorsunuz. En azından maliyet avantajı sağlayabileceğiniz satın alma yazılımını kiralama şansına sahip olup giderlerinizi azaltabilirsiniz.

Minimum bütçe ayırarak maksimum kazanç sağlamayı hangimiz istemeyiz ki? Yapılan dayatmalar, zorunluluklar ve işin aksamasını göze alamayışımız kimi zaman gereğinden fazla harcama yapmamıza sebep olsa da her zaman seçim özgürlüğümüzü korumanın hayalini kurarız. YoneTeam satın alma yazılımımız ile seçimlerinizi deneyimlemenizi mümkün hale getiriyoruz. Yazılımımıza güveniyor ve sağladığı avantajlardan memnun kalacağınızı biliyoruz.

Sürekli takip edebileceğiniz, maliyetlerinizi kontrol edip düşürebileceğiniz, bütçenize en uygun fiyatları değerlendirip dilediğiniz firmadan teklif alabileceğiniz platformumuzu hizmetinize sunuyoruz. Yatırım maliyetinizi kısıtlamanıza ve sermayenizi dilediğiniz gibi değerlendirmenize olanak tanıyan satın alma yazılımı kiralama hizmetimizle, YoneTeam olarak uzun süreli iş ortaklıkları kurmayı hedefliyoruz.

Üstelik şirketlerin ihtiyaçlarına özel olarak kurguladığımız ürünlerimizle alternatiflerinizi arttırıyoruz. Satın alma süreçlerinizi ister tek kişi ister bir departman yönetsin; tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Sadece tek bir şirketin değil, birden fazla şirketin tüm satın alma işlemlerini kontrol etmek istiyorsanız; bu isteğinizi de sonuçsuz bırakmıyoruz. Çünkü biz YoneTeam olarak farkımızı, sizin yanınızda olduğumuz sürece koruyacağımızı biliyoruz.

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.Önde Gelen Satınalma Uzmanlarının En İyi Uygulamalarını Şirketinize Taşıyın!

YoneTeam Satın Alma Yazılımı size takip, tedarik ve tüm satın alma süreçlerinizde en önemli yardımcılarınızdan biri olacak nitelikte avantajlar sunar.

İster kiralık ister satılık seçenekleri ile şirketinizde satınalma ve tedarik dijital dönüşüm mucizesini gerçekleştirin!