Tek Tıkla Tüm Siparişlerinize Ulaşın, SatınAlmada Kontrol Sizde Olsun

Sipariş Takip Modülü sayesinde tek tuşla siparişlerinize ulaşın, çok basit işlemlerle en güçlü siz olun

Kolay listeleme

Onaylanan siparişlerinizi, sevkiyata hazır siparişler listesine ekleyerek teslimat sürecinizi eksiksiz olarak yönetebilirsiniz. YoneTeam’in sade ve anlaşılır arayüzleri sayesinde tüm siparişlerinizi kolaylıkla listeleyebilirsiniz.

Siparişim ne durumda diye düşünmeyin

Bekleyen, onaylanan, ve reddedilen siparişlerinizi anlık görüntüleyerek, sürecin en verimli şekilde yönetilmesini sağlayabilir, size özel olarak hazırlanan otomatik rapor tasarımları ile siparişiniz aşamalarını takip edebilirsiniz.

Doğrudan sipariş verin

Talep ve teklif aşamalarında vakit kaybetmeden tedarik edilecek malzemelerin direkt olarak siparişini verebilir, satınalma süreçlerinizde hız kazanabilirsiniz. Böylelikle detaylarda boğulmadan tek bakışta büyük resmi görebilirsiniz.

Sipariş Takip Modülünün güzelliklerini keşfetmeye ne dersiniz?

Ne oldu bizim sipariş?

Siparişlerinizin kayıtlarını web tabanlı yazılım üzerinden oluşturarak tüm süreci anlık takip edin. Mobil cihazlarınızdan, hareket halindeyken bile satınalma süreçlerinize sihirli dokunuşlar bırakın.

Kolaylıkla arama yapın

Kolay arama filtreleri sayesinde, siparişlerinizi dilediğiniz gibi listeleyip yönetim sürecinizi hızlandırın. YoneTeam, ürünlerinizin adını veya kodunu aratarak siparişlerinizin hızlı ve kolay bulunmasını sağlar.

Anlık alınan raporlar

YoneTeam size, siparişleriniz ile alakalı tüm detayların bulunduğu sağlıklı raporlar sunar. Böylece size özel tasarlanan raporlar ile sipariş aşamaları anlık olarak takip edebilirsiniz

Onaylarınızı sisteme taşıyın

Şirketinizdeki onay hiyerarşisini dijitalleştirerek, iletişim ve koordinasyon süreçlerinizi daha hızlı ilerletin. Satınalma onaylarınız tek bir merkezden yönetin.

Teslimatlarınız gecikmesin

Siparişlerinizin teslimat tarihlerini belirleyerek, sevkiyat programınızı ve operasyonlarınızı koordine edebilirsiniz. Böylece, imalatlarınız gecikmez ve işleriniz aksamaz.

Doğrudan siparişler

Sürekli alımların bulunduğu malzeme ve tedarikçiler için "Doğrudan Sipariş" özelliği ile hız kazanabilirsiniz.

Size Özel Rapor Tasarımları

Evraklar arasında kaybolmayın

Gelişmiş ekranlar ve keyifli arayüzler sayesinde kağıt işleriyle uğraşmayın. Dilerseniz, tüm raporlarınızı anlık olarak çıktı da alabilirsiniz.

Saatlerce rapor yazmaya son

Satınalma sürecinde vaktinizin %82’sinin rapor hazırlamaya harcandığını biliyor muydunuz? YoneTeam, ihtiyaç duyacağınız birçok raporu standart olarak sunar, zamanınızı size geri kazandırır.

İş yükünüzü minimuma indirin

YoneTeam, temel performans bilgilerini şirketinizin destek sistemine temel oluşturacak yeni raporlari sizin için otomatik olarak hazırlar.

Anlık, süper hızlı raporlar

Anlık raporlar zaman ve para tasarrufu sağlar, öngörüler edinmenizi ve daha iyi kararlar almanızı sağlar. YoneTeam, parmak uçlarınızda gerçek zamanlı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Süper Hızlı Siparişler

Siparişleriniz gecikmesin

YoneTeam’in size sunmuş olduğu Süper Hızlı Sipariş modülü ile hızlı bir şekilde aksiyon alabilir, siparişlerinizdeki gecikmelerin önüne geçebilirsiniz.

İmalatlarınız aksamasın

SatınAlma birimlerinin yaşadığı en büyük problemlerden biri siparişlerin gecikmesinden kaynaklanan imalatların aksamasıdır. Sistem üzerinden siparişlerinizi aciliyet seviyesine göre önceliklendirerek verebilir, imalat planlamanızı yapabilirsiniz.

SatınAlmada kontrol sizde olsun

Talepten teklife, siparişten teslimata dijital ekranlar ile satınalmanızı planlayabilir, anlık bildirimler sayesinde her an her durumdan haberdar olarak süreçlerinizde tam hakimiyet kazanabilirsiniz.

Sipariş hızınızı ikiye katlamaya ne dersiniz?