YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile Kurulum Derdi Tarihe Karışıyor

YoneTeam olarak hizmet politikamızı, kullanıcı deneyimini iyileştiren; pratik bir şekilde kullanılabilen çözümler etrafında şekillendiriyoruz. İş verimliliğini arttıran satın alma yazılımımızın kullanımının mümkün olduğunca kolaylaştırılması adına, bu yazılımı oluştururken herhangi bir kurulum süreciyle müşterilerimizi yormak istemiyoruz.

Yaşanan aksaklıklar, erişim zorluğu ve takipsizlik gibi negatif durumları minimize etmek ve hatta tamamen ortadan kaldırmak amacıyla satın alma yazılımımızı web tabanlı olarak kullanılabilecek şekilde iş ortaklarımızla buluşturuyoruz.

Web Tabanlı Satın Alma Yazılımı Faydaları

Özgürleşirsiniz

YoneTeam satın alma yazılımı online olarak erişilebilir olduğu için zaman ve mekan kısıtlaması olmadan, işletme yetkilileri diledikleri zaman operasyon süreçlerini, tedarikçi tekliflerini, girilen talepleri ve taleplerinin neticelerini öğrenebilirler. Beklenmedik bir durum olursa anında sürece müdahale edebilir ya da yeni talepleri belirirse beklemek zorunda kalmazlar.

Bilgisayarınıza Program İndirme Derdiniz Kalmaz

Web tabanlı satın alma programı kullandığınız takdirde bilgisayarlarınıza bir program indirmenize gerek yoktur. Üstelik kendi bilgisayarınız yanınızda yokken, işleriniz de aksamaz. Herhangi bir akıllı cihazdan programa bağlanabilirsiniz. Güvenlik ile ilgili sıkıntılarınız azalır ve şirket birimleri arasında mutlak koordinasyonun sağlanması için mesai saatlerini bekleyip ofise gitme gereksiniminiz ortadan kalkar.

Harcamalarınızı Şeffaflaştırabilirsiniz

Web tabanlı satın alma yazılımı kullanmak şirket tedarik sürecinize şeffaflık getirir. Tedarikçi bilgilerine hemen ulaşabilir, anlık olarak gelişmiş raporlama sisteminden yararlanabilir ve verileri doğrulama imkanına kavuşabilirsiniz. Başlangıç tekliflerini inceleyebilir, satın alma siparişlerini sorgulayabilirsiniz. Satın alma yönetimi efektifliğinizi arttırarak kurumsallaşma sürecinize de katkı sağlamış olursunuz. Attığınız küçük adımlar tüm organizasyon yapınız için ilham verici olabilir!

Maliyetlerinizi Düşürebilirsiniz

Web tabanlı satın alma yazılımlarını kullanarak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Üstelik bu konuda yapılan araştırmalar da bu tezimizi doğruluyor. Jakarta Üniversitesi’nde web tabanlı satın alma yazılımlarının uygulanması sonrası şirketlerin maliyet değişimleri hakkında yapılan araştırmalar sonucunda;

  • Sözleşme harcamalarının %64 oranında azaldığı,
  • Alınan indirimlerin %7.3 oranında arttığı,
  • Sipariş teslim sürelinin %66 oranında düştüğü,
  • Tün satın alım süreçlerinde %20 kâr edildiği verileri elde edilmiştir.


Web tabanlı satın alma yazılımının avantajları birbirini destekler ve aynı zamanda şirketin kurumsallığına katkıda bulunur. Sadece ofis dışından erişim kolaylığı değildir sunduğu, satın alma süreçlerine farklı bir pencereden bakılmasını sağlar; zihniyeti ve dolayısıyla işleyişi değiştirir. Şirketlerin rakipleri arasında fark yaratmaları için benimsemeleri gereken en önemli stratejilerden biri iş süreçlerinin geliştirilmesidir; YoneTeam satın alma yazılımı ile rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. İlk bakışta detay olarak görülebilen yenilikler, şirketlerin klasmanını değiştirebilen önemli faktörlere dönüşürler.

YoneTeam Web Tabanlı Satın Alma Yazılımı ile Yeni Bir Dönem Başlatın

İş süreçlerindeki aksamaları en aza indirmek, çalışan verimliliğini arttırmak, zaman kazanmak ve aynı zamanda şirketin gereksiz harcamalarını kısıtlamak için YoneTeam web tabanlı satın alma yazılımı ile şirketinizin büyüme hızını arttırabilirsiniz. Küçük değişimlerin yol açabileceği domino etkisini hafife almayın ve sırtınızı YoneTeam çözümleriyle rüzgara verin. Uzun dönemli büyüme planlarınızı gerçekleştirmek için adım atın ve teknolojinin size sunduğu avantajları deneyimleyin.

YoneTeam olarak satın alma yazılımı ürünümüzün tüm özellikleri ile gelişim sürecinize destek oluyoruz. Detaylı raporlama sunuyor, kiralama hizmeti vererek yatırım bütçesi ayılma zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyoruz. Kolay kullanabilen yazılımımız ile detaylı takip yapabilir aynı zamanda kullanıcı dostu ara yüzü ve Türkçe dil desteğine sahip yazılımımızı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.Önde Gelen Satınalma Uzmanlarının En İyi Uygulamalarını Şirketinize Taşıyın!

YoneTeam Satın Alma Yazılımı size takip, tedarik ve tüm satın alma süreçlerinizde en önemli yardımcılarınızdan biri olacak nitelikte avantajlar sunar.

İster kiralık ister satılık seçenekleri ile şirketinizde satınalma ve tedarik dijital dönüşüm mucizesini gerçekleştirin!