Satınalma Sürecinizi Stratejik Olarak Yönetin

YoneTeam, işletmenizi geliştirmeniz için planlamarınızı profesyonel olarak yapmanıza yardımcı olur.

Tam hakimiyet sağlayın

Sizlere her adımda yol gösteren YoneTeam, işletme süreçleriniz üzerinde tam hakimiyet kurmanızı sağlar. Tüm talep, sipariş, tedarik süreçlerinizi kullanıcı dostu gelişmiş önyüzler ve akıllı filtrelemeler ile takip edebilirsiniz.

Kolayca rapor hazırlayın

İşletmelerin gelişmesinde en önemli faktörlerden biri doğru ve hızlı raporlamadır. YoneTeam, raporlamaları sizin yerinize otomatik yapar ve maddi kayıpları engeller. Şirket stratejilerine odaklanarak gelişmenizi ve kar etmenizi sağlar.

Gelişmiş Raporlamayı Keşfedin >>

İş stratejilerinizde YoneTeam size neler sağlar?

Kontrolü arttırın

YoneTeam SatınAlma Yazılımı ile yetkileri, talepleri, siparişleri ve tüm süreci kontrol edin, kayıpları azaltın.

Belgelere anında ulaşın

Tüm ekibiniz evrak ve dosya trafiğinden kurtulsun, iş akışınızda tüm belgelere hızlıca ulaşarak operasyonlarınızı ilerletin.

Planlamalarınızı hızlandırın

Akıllı filtrelemeler ile hızlıca doğru siperişe ve talebe ulaşın. Tedarik süreçlerinizi hızlandırın, planlamalarınızı anında yapın.

YoneTeam ile sektörde öncü olun

İşbirliği ve koordinasyonu zirveye taşıyın

Koordinasyon ve işbirliği ile kullanıcı taleplerini tam verimle yönetebilirsiniz. Kullanıcılar, taleplerini online formlarla oluşturur; yöneticiler ise her an her yerde tek tuşla talepleri onaylayabilirler. Senkronize bir çalışma biçimi geliştiren YoneTeam, şirketinize zaman kazandırır..

Doğru planlamayla minimum kayıplar

200+ uzmanın deneyimlerini hızlı, eksiksiz, kayıpsız ve keyifli bir Satınalma deneyimi yaşamanız için geliştirdik. YoneTeam ile en doğru planlamarı yapabilir, şirketinizin geleceğini şekillendirebilirsiniz.

Keyifle Çalışın >>

Stratejilerinizle öne geçmek ister misiniz?