YoneTeam ile Stresten uzak, Keyifle Çalışın

Bulut Tabanlı Yazılım ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Tüm Akıllı Cihazlardan İşlerinizi Yürütün

YoneTeam Web Tabanlı, keyifli arayüzlere sahip bir yazılımdır. İnternet bağlantısı olan tüm akıllı cihazlardan sisteme giriş yapabilir, satınalma süreçlerinizde hız kazanabilirsiniz.

Tüm Şirket Aynı Yerdeymiş Gibi Çalışın

Tüm ekibiniz ile aynı yerdeymiş gibi, tek ekranda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Satınalma Birimi olmadan da talebinizi oluştururak, sistem üzerinden tekliflerinizi toplayabilirsiniz.

Şeffaf Denetim >>

Size Özel Rapor Tasarımları

Evraklar arasında kaybolmayın

Gelişmiş ekranlar ve keyifli arayüzler sayesinde kağıt işleriyle uğraşmayın. Dilerseniz, tüm raporlarınızı anlık olarak çıktı da alabilirsiniz.

İş yükünüzü minimuma indirin

YoneTeam, temel performans bilgilerini şirketinizin destek sistemine temel oluşturacak yeni raporları sizin için otomatik olarak hazırlar.

Gelişmiş Raporlamayı Keşfet >>
 

Süper Hızlı Siparişler

İmalatlarınız aksamasın

SatınAlma birimlerinin yaşadığı en büyük problemlerden biri siparişlerin gecikmesinden kaynaklanan imalatların aksamasıdır. Sistem üzerinden siparişlerinizi aciliyet seviyesine göre önceliklendirerek verebilir, imalat planlamanızı yapabilirsiniz.

SatınAlmada kontrol sizde olsun

Talepten teklife, siparişten teslimata dijital ekranlar ile satınalmanızı planlayabilir, anlık bildirimler sayesinde her an her durumdan haberdar olarak süreçlerinizde tam hakimiyet kazanabilirsiniz.

Ekibinizin hızını ikiye katlamaya ne dersiniz?