Kusursuz Teslimat Yönetimi

Tek Tuşla Teslimatlarınızın Eksiksiz Olduğundan Emin Olun

Parçalar Halinde Teslimat Yapın

Tedarikçinizden aldığınız malzemeleri detaylarıyla kontrol edin, teslimat sürecinizi eksiksiz yönetin. Malzeme, sipariş, tedarikçi ve talep bazında teslimatlarınızı görebilir ve eksik teslim alınan siparişlerinizi hızlıca raporlayabilirsiniz.

Faturalarınızı Tek Noktadan Takip Edin

YoneTeam, sizlere ödeme ve fatura takibinde kolaylıklar sunar. Tüm satınalma işlemlerinizin faturalarını görüntüleyebilir, gelişmiş filtrelemeler ile detaylı aramalar yapabilirsiniz. Faturalanmış ancak teslimatı henüz gerçekleşmemiş siparişlerinizi gözden kaçırmamak adına geliştirilmiş Uyarı Sistemi ile her an takipte kalabilirsiniz.

Birim Fiyatlar Gözünüzden Kaçmasın

Satınalma sürecinde yapmış olduğunuz sözleşmelerde birim fiyat ile fatura fiyatı arasında oluşan farkı sistemden otomatik olarak görebilirsiniz. Bu sistem, gözden kaçan maliyet hesaplamalarını engelleyerek güvenli bir satınalma süreci sağlar.

Teslimat Takip Modülünün özellikleri ile tanıştınız mı?

Teslimatım Ne Durumda?

Siparişlerinizin, teslim alınma evresine, geçireceği süreci anlık takip ederek, hatasız şekilde yönetin, verimliliği ve kapasiteyi arttırın.

Gelişmiş Arama & Filtrelemeler

Arama ve Filtrelemeleri kullanarak, teslimatlarınızı dilediğiniz parametrelere göre listeleyip yönetim sürecinizi hızlandırın.

Teslimat Raporları

Teslimatlarınız ile alakalı malzemelerin veya ürünlerin detaylarının bulunduğu raporlara hızla ulaşabilir, aynı zamanda teslimatlarınızla ilgili belgelerinizi sisteme yükleyebilirsiniz.

Malzeme Bazlı Teslimat Takibi

Teslimat işlemlerinizi malzemeler üzerinden kontrol edebilirsiniz. Böylelikle teslimat performansınızı arttırarak, üretim devamlılığı sağlayabilirsiniz.

Malzeme Yönetimini Keşfedin >>

Fatura Takibi

Teslimatlarınızı gelen fatura türleri ile uyumlu hale getirin, satınalma sürecinizi hatasız şekilde tamamlayın.

Sipariş Yönetimini Keşfedin >>

Onay Mekanizması

Onay hiyerarşinize göre teslimat süreçlerinizi dijitalleştirerek teslimatlarınızı hızlıca onaylayabilir, imalatlarınıza devam edebilirsiniz.

Uçtan Uca Teslimat Takibi

Teslimat ne zaman yapılacak diye düşünmeyin

Teslimatlarınızın zamanında yapılıp yapılmadığını, eksik teslimatları kontrol ederek ve raporlayarak siparişlerinizi en iyi seviyede karşılayabilirsiniz.

Teslimat yerinizi seçin

YoneTeam size, teslimatınızın hangi lokasyona gerçekleşeceğini seçme imkanı sunar. Siparişlerinizin teslimat yerlerini karıştırmadan sonuç odaklı bir süreç stratejisi belirleyebilirsiniz.

Malzeme Bazlı Teslimat Takibi

Malzeme Yönetimini Keşfet >>

 

Stoklarınızı güncel tutun

Teslimatlarınızı malzemeye yönelik gerçekleştirerek stoklarınızı güncelleyebilir, imalatlarınızın aksamasına engel olursunuz. Böylelikle satınalma süreçlerinizi en hasarsız şekilde tamamlarsınız.

Depo maliyetlerinizi en aza indirin

YoneTeam, gerekli malzeme ihtiyaçlarınızı belirleyerek oluşabilecek kaynak eksikliği konusunda önlem alınmanızı ve minimum düzeyde stok bulundurulmasını sağlayarak depo maliyetlerinizi en aza indirir.

Kusursuz bir Teslimat Yönetimi istemez misiniz?