Tek Tuşla Teslimatlarınızın Eksiksiz
Olduğundan Emin Olun

İster Bulutta Kiralayın, İsterseniz Sizin Sunucularınızda Çalışsın!

Kendin Keşfet Sunum İste

 

Teslimat Takip Sistemiyle, Tek Tuşla Teslimatlarınızın Eksiksiz Olduğundan Emin Olun

YoneTeam SatınAlma Yazılımının Teslimat Yönetim Sistemi ile Teslim Alınacak Malzemelerin adedini ve çeşidini fatura türleriyle beraber kontrol edin, SatınAlma Sürecinizi eksiksiz olarak tamamlayın.

Ürün/mal teslim alındıktan sonra sisteme faturası ile kayıt edilerek süreç tamamlanır. Dilerseniz teslim aldığınız ürünleri deponuza tanımlayarak şirket içi takip eden diğer süreçlerinizi de yönetebilirsiniz.


Parça Parça Teslimat Yapın

Tedarikçiniz aldığınız malzemeleri size farklı günlerde farklı sayılarda teslim ettiğinde ne kadar malzeme aldığınızı ne kadar daha alacağınızı takip edebilirsiniz.

Malzeme, sipariş, tedarikçi ve talep bazında parçaparça teslimatlarınızı görebilir ve eksik teslim alınan siparişlerinizi hızlıca raporlayabilirsiniz.


Faturalarınızı Takip Edin

Tedarikçilerinizin siparişleriniz için size kesmiş olduğu faturaların takibini yapabilir, detaylı arama yapabilirsiniz. Ödeme takviminizi sistem üzerinde oluşturabilirsiniz.
 
Teslimat sürecindeki faturası olup teslimatı yapılmamış siparişlerinizi gözden kaçırmaz, teslim alınmamış malzemeleri uyarı sistemiyle unutmazsınız.

 


Birim Fiyatlar Gözünüzden Kaçmasın

Tedarikçileriniz ile yapmış olduğunuz sözleşmede anlaştığınız sipariş birim fiyatı ile fatura birim fiyatı arasında oluşan farkı uyarı ve bildirimler fark edebilirsiniz.
 
Böylelikle tedarikçi ile sözleşme ve ilişki yönetiminizde güçlü taraf olabilirsiniz. Gözden kaçan maliyetlerin önüne geçebilirsiniz.

 

Teslimat Takip Yazılımı Özellikleri

Teslimat Durumu Takibi

Siparişlerinizin, teslim alınma evresine kadar geçireceği süreci anlık takip ederek, süreci hatasız şekilde yönetin.

Arama & Filtrelemeler

Arama ve Filtrelemeleri kullanarak, teslimatlarınızı dilediğiniz parametrelere göre listeleyip yönetim sürecinizi hızlandırın.

Teslimat Raporları

Teslimatlar ile alakalı malzemelerin veya ürünlerin detaylarının bulunduğu raporlarla, bu süreçteki hataları ortadan kaldırın.

Onay Mekanizması

Şirketinizde bulunan onay hiyerarşisine göre süreçlerinizi dijitalleştirerek, iletişim ve koordinasyon süreçlerinizi düzenleyin.

Fatura Takibi

Teslimatlarınızı gelen fatura türlerinin içerikleriyle karşılıklı doldurun, SatınAlma sürecinizi minimum hata ile sonlandırın.

Malzeme Bazlı Teslimat Takibi

Teslimat işlemlerinizi Teslim alınan veya alınmayan malzemeler üzerinden kontrol edin, Sonuç odaklı süreç stratejisi belirleyin.

Gelin Bugün Birlikte Kazanmaya Başlayalım

En İyi SatınAlma Uygulamalarını Şirketinizin bir parçası Haline Getirelim

700+
20+
260
9000