YoneTeam Satınalma Yazılımı ile
Uçtan Uca Benzersiz SatınAlma Yönetimi

 

Talep Yönetimi

7/24 Talep Açın

Kullanıcılar taleplerini 7/24 online formlar ile açar. Yöneticiler talepleri cep telefonlarından hızlıca onaylayabilir. Kullanıcılar taleplerin durumunu anlık takip edebilir, hangi işlem kim tarafından ne zaman yapılmış anlık olarak görebilir. Koordinasyon ve iş takibi dertlerinden sizi kurtarır.

Talep kullanıcılarının yetkilerini hem alım yeri hem de şirket bazlı belirleyerek organizasyon verimliliğinizi arttırın.

SatınAlma Ekibinin ve Talep kullanıcılarının performans raporlarına anlık ulaşarak şirket içindeki kahramanlarınızı belirleyin.

Talep Yönetimini Keşfet >>

Teklif Yönetimi

Süper Hızda Teklif Toplayın

Teklif toplama sürecinize Tedarikçilerinizi de dahil edin. İş süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetin ve mükemmel sonuçlar elde edin.

Tüm tekliflerinizi online teklif formları ile tek merkezde toplayın. En uygun fiyatı anında görüp, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadan, hatasız ve eksiksiz bir şekilde tekliflerinizi karşılaştırın.

Tedarikçinizin geçmişte ne kadar fiyat verdiğine hızlıca ulaşarak para kayıplarının önüne geçin. Müşteri ilişkilerinizi doğru ve kolay bir şekilde yöneterek rakiplerinizin arasından sıyrılabilir ve daha çok tercih edilebilir duruma gelebilirsiniz.

Teklif Yönetimini Keşfet >>

Sipariş Yönetimi

Siparişlerinizi Aksatmayın, İmalatlarınızı Geciktirmeyin

Sipariş Yönetim Modülü ile, sipariş süreçlerinizi ve durumlarını görüntüleyerek, tüm siparişler üzerindeki kontrolünüzü arttırın ve kötü sürprizlerle karşılaşmayın.

Talep ve teklif aşamalarında vakit kaybetmeden tedarik edilecek malzemelerin direkt olarak siparişini verebilir, satınalma süreçlerinizde hız kazanabilirsiniz. Bekleyen, onaylanan, ve reddedilen siparişlerinizi anlık görüntüleyebilir, sürecin en verimli şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

Sipariş Yönetimini Keşfet >>

Teslimat Yönetimi

Tüm Teslimatlarınızı Eksiksiz Tamamlayın

Teslimat Yönetim Modülü ile teslimatların zamanında yapılıp yapılmadığını, eksik ya da hasarlı teslimat olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ürün/mal teslim alındıktan sonra sisteme faturası ile kayıt ederek sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Tedarikçinizden aldığınız malzemeleri detaylarıyla kontrol edin, teslimat sürecinizi eksiksiz yönetin. Malzeme, sipariş, tedarikçi ve talep bazında teslimatlarınızı görebilir ve eksik teslim alınan siparişlerinizi hızlıca raporlayabilirsiniz.

Teslimat Yönetimini Keşfet >>

Büyük Resmi Gördünüz, Şimdi Detaylara İnelim.

Malzeme Yönetimi

Fiyat Veritabanı Oluşturun

YoneTeam ile tedarik edilecek ürün ve malzemelerinizin marka, para birimi, model, fiziksel özellikleri, uyarı ve kritik değerlerine göre tanımlamalarını yaparak, kendi malzeme veritabanınızı oluşturabilirsiniz.

Tek tık ile malzemelerinizin eski sipariş fiyatını görebilir, yeni bir sipariş oluşturmadan önce tedarikçiniz ile pazarlık edebilirsiniz. Malzemelerinizin tüm bilgi ve hareket geçmişini tek bir ekranda görebilirsiniz.

Malzeme bazında kaç tedarikçi ile çalıştığınıza anlık raporlar ile ulaşabilirsiniz.

Malzeme Yönetimini Keşfet >>

Tüm Sınırlardan Kurtulup
Her Yerden Özgürce Çalışın

YoneTeam ile tatsız sürprizlerle karşılaşmazsınız. Hangi paketi kullanıyor olursanız olun SatınAlma talep, teklif, sipariş, teslimat, malzeme ve tedarikçi sayılarını, hatta alım miktarlarını dahi dilediğiniz boyuta kadar büyütebilirsiniz.