Esnek SatınAlma Yazılım Fiyatları.

İster Bulutta Kiralayın İster Sizin Sunucunuzda Çalışsın

Dilerseniz Önce Kiralayın Sonra Satın Alın!

Kendin Keşfet

YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile Gelişmiş Raporlama Mümkün!

Şirketler için satın alma süreçlerinin analiz edilmesi, yol haritalarını çizmeleri için önemli bir süreçtir. “Tarih, tekerrürden ibarettir” sözü vücut bulmasın, önceki dönemlerde yapılan hatalar tekrarlanmasın diye YoneTeam olarak satın alma yazılımımızla iş ortaklarımızın stratejik karar vermelerini mümkün hale getirecek çözümler üretiyoruz. Bilginin gücüne inanan ekibimizle, özelleştirilebilir satın alma yazılımımızı kullanan tüm iş ortaklarımız için altın değerinde veriler sunan raporlama seçenekleri sunuyoruz.

Geçmişte verilen siparişlerden, tedarikçilerle anlaşılan rakamlara; mukayeseli fiyat tekliflerinden, tedarikçi değerlendirme listelerine kadar satın alma yönetimi süreçlerini destekleyecek tüm bilgiler anında ekrana getirilebiliyor. Bekleyen talepler, şirket birimlerinin ihtiyaçları, tedarikçilerle yapılan anlaşmalar, hangi para birimlerinden ne kadarlık satın alım gerçekleştiği gibi veriler iş ortaklarımıza satın alma yazılımımız ile aktarılıyor. Satın alma prosedürü ile ilgili önemli analizleri alan ve bu verileri iş geliştirmede kullanan iş ortaklarımız ise sadece maliyet avantajı sağlamakla kalmıyor, satın alma yönetimi konusunda maksimum şeffaflık elde etmiş oluyor.

Teklifleri Kolayca Karşılaştırabilirsiniz

Firmaların kâr marjlarını arttırmaları için gelişmiş raporlama sistemimizle YoneTeam olarak gereken tüm ayrıntıları dikkatle planlıyoruz. İş ortaklarımızın zamanını alan, iş verimliliklerini düşüren ve kimi zaman kafalarının karışmasını sağlayan tüm karşılaştırmalı bilgileri kendilerine sunuyoruz. Aldıkları tekliflerin miktarlarını, tedarikçilerinin süreçlerini kendilerine bildirip, analizler üzerinde çalışmalarını sağlayarak son kararı vermelerini mümkün hale getiriyoruz. Saatler alabilecek işleri tek tıklamaya indirgeyip şirket verimliliklerinin üst düzeye taşınmasına yardımcı oluyoruz. Satın alma performansınızı arttırmayı hedefleyen raporlama seçeneklerimizle şirketinizin harcamalarını azaltmanızı ve kaynak aktarımını doğru kurgulamanızı sağlıyoruz.

Özelleştirilebilir, çoklu ve faydalı raporlama seçenekleriyle YoneTeam satın alma yazılımı şirketlere ölçülebilir performans artışı imkanı sunuyor. Satın alma yazılımı sistemimiz sunduğu raporlarla, iş ortaklarımızın büyük resmi görmesini sağlıyor. Karar verme sürecinde varsayımlarla değil, somut verilere dayanarak hareket edilmesi ise şirketlerin kısa sürede daha doğru kararlar vermesinin yolunu açıyor.

Stratejik hatalar yapma riski en aza indiriliyor; teklifleri karşılaştırabilen, harcamaların dökümünü alan, teslimat zamanlarını analiz eden şirket yetkilileri satın alma süreçlerinin otomatikleşmesinin avantajlarını yaşıyor. Birbirine entegre olan sistemleri tek bir sayfadan görüntüleyebilen, denenmiş stratejileri geliştirme imkanı bulan iş ortaklarımız şirketlerinin satın alma politikaları üzerinde denetim sahibi oluyor.

Kişisel tercihlerin hakimiyetini ortadan kaldıran, alınan her bir kararın doğruluğundan emin olunmasını sağlayan satın alma yazılımı raporlamaları Türkçe dil desteği ile sunulduğu için iş ortaklarımızın yorumlama süreçleri bir kat daha kolaylaşıyor. Ne yaptığını bilen, yanlış karar verme ihtimalini ortadan kaldıran, satın alma süreçlerini belli bir sistematiğe bağlayan iş ortaklarımız kurumsallaşma yolunda büyük bir adım atabiliyor. Her bir raporlama seçeneği fayda sağlamak üzere belirlenen YoneTeam satın alma yazılımı ürünümüz, YoneTeam kalitesini her bir ayrıntısında yansıtıyor.

Analizler Doğrultusunda Satın Alma Stratejinizi Belirleyebilirsiniz

Net ve tartışmaya kapalı veriler ışığında karar alma mekanizmasının işlediği şirketlerin her daim başarılı olduğunu biliyoruz. Gerek iş ortaklarımızın geri bildirimleri gerekse deneyimlerimiz, objektif kararların şirket başarılarını arttırdığı görüşümüzün temelini oluşturuyor. Şeffaflıkla beraber gelen rasyonel kararlar şirketleri hem kârlı duruma getiriyor hem de geçmişte yapılan hataların tekrarlanmasının önüne geçiyor.

Şirketin farklı birimleri tarafından açılan sipariş detayları da gözlemlenebildiği için şirketler genel harcamalarıyla ilgili daha kesin bilgiye sahip olabiliyor ve gerekli durumlarda politika değişikliğine giderek harcamalarını kontrol altına alabiliyor. YoneTeam olarak iş ortaklarımızı özgürleştiren, kurumsallaştırıp büyümelerini sağlayan ve belki de en önemlisi farkındalık arttıran satın alma yazılımı programı ile farkımızı kanıtlıyoruz. 

700+
20+
260
9000Önde Gelen Satınalma Uzmanlarının En İyi Uygulamalarını Şirketinize Taşıyın!

YoneTeam Satın Alma Yazılımı size takip, tedarik ve tüm satın alma süreçlerinizde en önemli yardımcılarınızdan biri olacak nitelikte avantajlar sunar.

İster kiralık ister satılık seçenekleri ile şirketinizde satınalma ve tedarik dijital dönüşüm mucizesini gerçekleştirin!