SatınAlma Süreçlerinizde Hızlanın, Kolayca Aksiyon Alın

Ücretsiz Deneyin
Hemen Keşfedin

Hızınızı dörde katlayın

Tekliflerinizi Online Toplayın

Tüm tekliflerinizi online teklif formları ile tek merkezde toplayın. Oluşturulan online formlar ile teslimat, ödeme şekli, malzeme miktarı gibi tüm ayrıntıları netleştirerek, tedarikçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Hemen Sipariş Verin

Talep ve teklif aşamalarında vakit kaybetmeden tedarik edilecek malzemelerin direkt olarak siparişini verebilir, satınalma süreçlerinizde hız kazanabilirsiniz. Böylelikle detaylarda boğulmadan tek bakışta büyük resmi görebilirsiniz.

Sipariş Yönetimini Keşfet >>

İş yükünden kurtulup satınalmaya odaklanın

Online Talep Formları hayatı kolaylaştırır

Aciliyet durumunuzu yönetin

Tüm tedarikçilerinizden aciliyet durumunuzu belirterek teklif toplayabilir, tüm tekliflerinizi kıyaslayarak sizin için en uygununu bulup, hızlı bir şekilde aksiyon alarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Tek tuş ile tekliflerinizi toplayın

YoneTeam’in size otomatik olarak sunduğu Online Teklif Formları ile tüm tedarikçilerinizden tek tuşla teklif toplayabilirsiniz. Böylelikle sipariş süreci için zaman kazanır, imalatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Tedarikçi Yönetimini Keşfet >>
 

Yöneticilerin favorisi : Onay Akışları

Mobil onaylar ile hızlanın

Onay sürecini ilerletmek için ofiste olmanıza gerek yok. Onay talepleri anında e-postanıza gelir. Tek tuşla taleple ilgili tüm verilerinize ulaşarak hızlıca onay verip reddedebilir; hatta dilerseniz not ekleyip revizyon isteyebilirsiniz. YoneTeam, her yerden her cihazdan onay taleplerini size ulaştırarak sürecinizi ışık hızına taşır.

Bütün iş yüklerinden kurtulun

YoneTeam diğer tüm sistemlerden farklıdır, size ek iş yükleri getirmez. 200+ uzmanın deneyimlerini hızlı, eksiksiz, kayıpsız ve keyifli bir Satınalma deneyimi yaşamanız için geliştirdik.

Satınalma Onay Sürecini Keşfet >>

Hızla aksiyon almak ister misiniz?