YoneTeam ile Tüm Rakiplerinizi Geride Bırakın

+90 (850) 885 36 48
Bizi arayın yardımcı olalım

SatınAlma Yazılımı ile Dijital Dönüşüm Mucizesi Gerçekleştirin

Güncel Fiyatları Takip Edin

Malzemelerinizin tüm bilgi ve hareket geçmişini, güncel birim fiyatlarını tek bir ekranda görebilirsiniz. Aynı zamanda dövizle aldığınız malzemeleriniz için kurların değişmesi durumunda önleminizi hızlıca alabilir, kârlılığınızı arttırabilirsiniz.

Pazarlık Gücünüzü Arttırın

Tek tık ile malzemelerinizin eski sipariş fiyatını ve güncel birim fiyatlarını görebilir, yeni bir sipariş oluşturmadan önce tedarikçiniz ile pazarlık edebilirsiniz. Böylelikle pazarlık gücünüzü arttırarak, şirket içerisinde veri takip kültürü oluşturabilirsiniz.

Malzeme Yönetimini Keşfet >>

Güncel Birim Fiyatlar

Birim fiyatlar gözünüzden kaçmasın

Birim fiyat takibi şirketinizin doğru maliyet yönetimi yapmasını sağlar. YoneTeam ile güncel birim fiyatlara anında ulaşarak satınalmayı güçlendirebilirsiniz.

Karlılığınızı arttırın, piyasada öne çıkan siz olun

YoneTeam sayesinde en düşük maliyetlerde tedarikçi bularak maddi kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz. Böylelikle şirketinizin kârını her geçen gün ikiye katlayabilirsiniz.

Maliyet Kontrolünü Keşfet >>
 

Ürün Ağacı

Ürünlerinizi sınıflandırın

YoneTeam’in gelişmiş ekranları sayesinde ürünlerinizi sınıflandırabilir, malzeme tanımlamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylelikle, tüm ekibiniz en pratik yöntemlerle keyifle çalışır.

Düzenli takip sağlayın

YoneTeam, ürünlerinizi doğru sınıflandırmanın ardından operasyonlarınıza geniş açıdan bakmanızı ve ürünlerinizi düzenli takip etmenizi sağlar. Böylece detaylara değil, büyük resme odaklanarak iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Arama & Filtrelemeleri Keşfet >>

Hayallerinizi uzun vadeli ilişkilerle gerçekleştiriyoruz.