YoneTeam SatınAlma Yazılımı ile maddi kayıplarınızı ve kaybettiğiniz zamanı geri kazanın.

Ücretsiz Deneyin
Hemen Keşfedin

Maddi Kayıplarınızın %23’ünü Geri Kazanın

Plansızlıktan Kurtulun, Kaçakları Engelleyin

YoneTeam ile ekibinizi kolayca denetleyebilir, koordineli çalışabilirsiniz. Tedarikçilerinize daha çok vakit ayırarak sizin için her zaman daha uygun teklifi bulabilir, süper hızlı siparişler oluşturabilirsiniz. Tüm işlerinizi planlı yapar, gözünüzden hiçbir şey kaçırmazsınız.

Beklenmedik Giderlere Hazırlıklı Olun

Satınalma süreçlerinde insan hatalarını engelleyerek beklenmedik maddi kayıplara hazırlıklı olabilir, önlem alabilirsiniz. Daha çok tedarikçi araştırarak, malzeme havuzunuzu genişleterek kaçan fırsatları daha kolay yakalayabilirsiniz.

Kaybettiğiniz Zamanın %82'sini Geri Kazanın

Online Talep Formları Zaman Kazandırır

Dünyanın neresinde olursa olsun tüm kullanıcılar taleplerini formlar ile 7/24 açabilir. Onaylarını da YoneTeam'in gelişmiş iş akışı kendiliğinden halleder. Projeyi, Alım Yerini, Talep Edeni veya Talep Malzeme Türünüzü seçerek hızlıca online talep formunuzu oluşturabilirsiniz.

Anlık Raporlar Zaman Kazandırır

Satın aldığınız malzemelerin hangi tarihte hangi fiyata alındığını görebilir, malzeme bazında kaç tedarikçi ile çalıştığınıza anlık raporlar ile ulaşabilirsiniz. Unutmayın, hızlı raporlama özelliği size kaybettiğiniz zamanı geri kazandırır.

Gaza basmaya hazır mısınız?

Online Talep Formları

7/24 Online talep açın

Projeyi, Alım Yerini, Talep Edeni veya Talep Malzeme Türünüzü seçerek hızlıca online talep formunuzu oluşturabilirsiniz. Talebi başka birimden kişiler açsa bile Talep Eden başlığı altında talepleri online olarak inceleyebilir, hızlıca aksiyon alabilirsiniz.

Satınalma onaylarınızı tek bir merkezden yapın

Onay sürecini ilerletmek için ofiste olmanıza gerek yok. YoneTeam, her yerden her cihazdan onay taleplerini size ulaştırarak sürecinizi ışık hızına taşır.

Talep Yönetimini Keşfet >>
 

Teklif Kıyaslama

Kendiliğinden Oluşan Kıyaslama Formları

Teklifler geldikçe teklif kıyaslama formlarınız anında hazır. Üstelik farklı para birimleri de günün kurundan otomatik olarak dönüştürülerek en büyük zaman kaybınız otomasyona dönüşür.

Tek Tuş ile Karşılaştırma

Aldığınız teklifleri miktar, ödeme süresi ve türü, vadesi bakımından karşılaştırarak en uygun fiyata en iyi malzemeyi alabilirsiniz.

Teklif Yönetimini Keşfet >>

Sınırsız Anlık Raporlar

Geçmiş Fiyatlara Anlık Ulaşım

Gelişmiş Raporlama Modülü ile tedarikçinizin geçmişte size ne kadar fiyat verdiğine hızlıca ulaşarak para kayıplarının önüne geçin.

Detaylı Analiz

Her sipariş, her ürün, her tedarikçi ile ilgili detaylı raporlar alarak, analiz gücünüzü geliştirebilir, rakiplerinizden birkaç adım önde olabilirsiniz. Aynı zamanda anlık raporlar size büyük zaman kazandırır.

Gelişmiş Raporlamayı Keşfet >>

Satınalma süreçlerinizde büyük resmi görmek ister misiniz?