Tek Tıkla Teklif Geçmişini Görün

YoneTeam Satın Alma Yazılımı Teklif Modülü sayesinde sistemin kolay ekranları sayesinde, mail ve telefon trafiği ile uğraşmadan tüm tedarikçilerden online teklif alabilirsiniz. Ayrıca bir ürün ya da hizmet ile ilgili daha önce aldığınız tüm teklifleri sistem arşivleyerek, sizin için saklar. Böylelikle aynı ürün ya da hizmet için daha önce aldığınız teklifleri görerek yeni verilen teklifleri kıyaslayabilirsiniz.

 

Yatırım Maliyeti Yok

YoneTeam Satın Alma ve Tedarik Yazılımı kiralıktır. Böylece ilk yatırım maliyetlerinizi düşürme avantajı elde edersiniz. Yazılımı satın almanız gerekmediğinden, minimum bütçe ile maksimum fayda almanızı sağlayacaktır.

Kurulum Derdi Yok

YoneTeam Satın Alma ve Tedarik Yazılımı web tabanlıdır. Bu sebeple yüksek erişilebilirlik sağlar. Ayrıca yazılımı size ait olan sunucularda barınmak zorunda olmadığınız için sunucunuza yüklenmemiş olursunuz.

Gelişmiş Raporlama

YoneTeam gelişmiş raporlama seçenekleri sayesinde hem yönetimsel hem de operasyonel çalışmalarınızı raporlama imkanı sunar. Çok sayıda raporlama seçeneği sayesinde karlılığınızı artırabilirsiniz.

4 adımda satın alma sürecinizi kolaylaştırıyoruz

Talep Yönetimi

YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile işletme merkezinizin ve varsa farklı lokasyonlardaki şubelerinizin satın alma taleplerini alabilir ve yönetebilirsiniz.

Satın alma süreçlerinde talep takibi açısından çok önemli olan bölümler arası talep onaylama sürecinde, YoneTeam Yetkilendirme özelliği sayesinde, departmanlar arası yetkilendirme seviyeleri oluşturarak, taleplerin kısa süredde sorunsuz onayını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca aynı ekranda taleplerin aşamalarını görüntüleyerek, bekleyen ve onaylanan ya da onaylanmayan talepler ile ilgili hızlı aksiyonlar almanız mümkün.
 

Teklif Yönetimi

YoneTeam Teklif Modülü, satın alma programımızın en güçlü kısımlarından biridir. Satın alma süreci açısından oluşturulan talepler, talebin atandığı kullanıcı tarafından onaylandıktan sonra sıradaki işlem teklif aşamasıdır.

YoneTeam bu noktada size hayatı oldukça kolaylaştıran bir ekran sunar. Tedarikçi modülünde, tedarikçileriniz ile ürün ve hizmetleri eşleştirmenizi ve tedarikçi bilgileri ile birlikte gruplama imkanı sağlar. Bu sayede bir ihtiyaç oluşturuğunda her zaman, ihtiyacın çeşidine göre teklif isteyebileceğiniz bir listeniz olur.Sipariş Yönetimi

YoneTeam Satın Alma Yazılımı Sipariş Modülü'nde tedarikçi teklifleri onaylandıktan sonra siparişe dönüştürülerek, takibini ve yönetimini kolayca yapmanızı sağlar.

Yetkilendirmesi yapılan kullanıcılar, onaylanan tekliflerin sistemde sipariş formlarını oluşturabilir ve sistem üzerinden e-mail ile tedarikçiler ile oluşturulan formları paylaşabilir. Gönderilen formda siparişe ilişkin bilgiler yer alır.

Daha Fazla BilgiTedarikçi Yönetimi

YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile tedarikçi ağınızda tam hakimiyet kurarak, hızlı ve kolay bir şekilde koordine olabilirsiniz.

Tedarikçilerinize ait bilgileri bu modülde sisteme girerek, hangi tedarikçinizden hangi ürün ve hizmetleri aldığınıza dair girişleri yaptıktan sonra, ürün ve hizmet bazında gruplama yapabilirsiniz. Bu gruplama işlemi, talepler oluştuğunda teklif aşamasında size hız kazandıracaktır.


10+
700+
145Önde Gelen Satınalma Uzmanlarının En İyi Uygulamalarını Şirketinize Taşıyın!

YoneTeam Satın Alma Yazılımı size takip, tedarik ve tüm satın alma süreçlerinizde en önemli yardımcılarınızdan biri olacak nitelikte avantajlar sunar.

İster kiralık ister satılık seçenekleri ile şirketinizde satınalma ve tedarik dijital dönüşüm mucizesini gerçekleştirin!