Esnek SatınAlma Yazılım Fiyatları.

İster Bulutta Kiralayın İster Sizin Sunucunuzda Çalışsın

Dilerseniz Önce Kiralayın Sonra Satın Alın!

Kendin Keşfet

YoneTeam Sipariş Yönetimi

Yone-Team Satın Alma Yazılımı Sipariş Modülü’nde onaylanan teklifler, siparişe dönüştürülerek kolayca takip edilmesi ve yönetilmesi sağlanır.

Onaylama yetkisi verilmiş kullanıcılar tarafından onaylanan tekliflerin, sistemde otomatik olarak sipariş formları oluşturulur. Oluşturulan sipariş formlarının ilgili tedarikçiye sistem tarafından e-mail olarak gönderilmesi sağlanır. Gönderilen sipariş formunda, tedarikçiden hangi ürünün/hizmetin alınacağı, birim fiyatları ve ödeme bilgileri yer alır.

Onaylanan siparişlerin tedarikçiler tarafından gönderilen faturalarının ise girişleri yapılarak, fatura takibinin yapılması sağlanabilir. Ayrıca talep doğrultusunda Yone-Team Satın Alma Yazılımı ve Yone-Team Finans Yazılımı'nın Satın Alma Yazılımınıza entegre edilmesi ile Finans ve Satın Alma Departmanlarının koordinasyonu sağlanabilir.

Onaylanan siparişler, sevkiyata hazır siparişler listesine gönderilerek takip edilmesi sağlanır. Ayrıca Yone-Team Satın Alma Yazılımı ve Yone-Team Sevkiyat Modülü’nün entegre edilmesi ile sevkiyat süreçlerinizi de aynı sistem üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Satın alma yazılımı sipariş modülü ile onay bekleyen siparişler, düzenlenmeyi bekleyen siparişler, onaylanan siparişler ve reddedilen siparişler, anlık olarak görüntülenerek satınalma sipariş sürecinin en verimli şekilde yönetilmesi sağlanır. Satınalma sipariş sürecinde aldığınız ve gönderdiğiniz formları arşivleyerek, geriye dönük istediğiniz formlara anlık olarak ulaşabilirsiniz.

 

Acil olan satınalma ihtiyaçlarınız için ise isterseniz belirlediğiniz bütçe limitleri doğrultusunda satınalma departmanının onay sürecine girmeden, direkt tedarik edilebilmesi için doğrudan sipariş ile satınalma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Doğrudan sipariş ile satınalma talep ve onay adımlarını atlayarak direkt tedarikçilere taleplerinizi iletebilirsiniz.

700+
20+
260
9000Önde Gelen Satınalma Uzmanlarının En İyi Uygulamalarını Şirketinize Taşıyın!

YoneTeam Satın Alma Yazılımı size takip, tedarik ve tüm satın alma süreçlerinizde en önemli yardımcılarınızdan biri olacak nitelikte avantajlar sunar.

İster kiralık ister satılık seçenekleri ile şirketinizde satınalma ve tedarik dijital dönüşüm mucizesini gerçekleştirin!