SatınAlma Teklif Otomasyonu ile İş Yüklerinden Kurtulun

1 ay kiralayın, sağlayacağı tasarrufu kendiniz görün

Teklif Takip Sistemiyle, Tek Tuşla Teklif Toplayın, Zamandan Kazanın

YoneTeam SatınAlma Yazılımının Teklif Yönetim Sistemi ile Teklif toplama sürecinize Tedarikçilerinizi de dahil edin, tek tuşla teklif toplayın zamandan kazanın.

Satınalma sorumluları, gelen talepleri kişilere atayabilecek, böylece satınalma birimi iç koordinasyonu arttırabilecek ve sorumluluk takibini kolayca yapabileceksiniz.


Online Teklifle Hız Kazanın

Oluşturulan online sipariş formunda teslimat, ödeme şekli, miktar gibi tüm ayrıntıları netleştirerek, tedarikçileriniz ile online paylaşabilirsiniz.

Tedarikçilere mail gönderilip, onların sisteme teklif fiyatlarını girmelerini sağlayabilirsiniz. Böylelikle teklif toplama sürecini kısaltarak, rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.


Teklifleri Kolayca Karşılaştırın

En uygun fiyatı anında görüp vakit kaybetmeden, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadan hatasız ve eksiksiz bir şekilde karşılaştırabilirsiniz.
 

Aldığınız teklifleri miktar, ödeme süresi, vade, ödeme türü bakımından karşılaştırarak en uygun fiyata en iyi malzemeyi alabilir tüm teklifleri daha hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

.

 


Eski Fiyatlara Anında Ulaşın

Tedarikçinizin geçmişte ne kadar fiyat verdiğine hızlıca ulaşıp fazla para kaybının önüne geçebilirsiniz.
 

Tedarikçinizden bir önceki alımda ne kadar ürün aldığınızı, hangi fiyata ne kadar iskontolu aldığınızı görerek pazarlık gücünüzü arttırabilir, sürpriz fiyat artışlarının önüne geçebilirsiniz.

.

 

Teklif Takip Yazılımı Özellikleri

Online Süreç

Tedarikçilerle olan teklif sürecinin online olarak yürütüp, telefon ve mail aracılığıyla kaybedeceğiniz zamandan tasarruf edin.

Teklif Durumu Takibi

Oluşturduğunuz tekliflerin gönderilme ve cevaplanma durumlarını kontrol ederek, sürecin sıkıntısız ilerlediğinden emin olun.

Teklif Raporları

Oluşuturulan teklifler ile alakalı cevaplanma ve diğer detayların bulunduğu raporlarla, bu süreçteki verimliliğinizi en üst noktaya taşıyın.

Ödeme Takvimi

Tekliflerinize ödeme takvimlerinizi de paylaşarak, tedarikçilere yapacağınız ödemeler için hazırlıklı olun

Fiyat Kıyaslama

Tedarikçilerden gelen cevaplara göre SatınAlma işlemlerinizi kolaylıkla karla kapatın.

Kur

Teklif kıyaslama sürecinde günlük olarak otomatik çekildiği için farklı para birimlerini kolaylıkla kıyaslayın.

Muhteşem SatınAlma Deneyiminizi Birlikte Oluşturalım

700+
20+
260
9000

SatınAlmacıların en çok beğendiği SatınAlma Yazılımı: YoneTeam