Tek Ekrandan
Tedarikçi Sözleşmelerini Yönetin, Kontrolü Ele Geçirin

İster Bulutta Kiralayın, İsterseniz Sizin Sunucularınızda Çalışsın!

Kendin Keşfet Sunum İste

Sözleşme Yönetim Sisteim ile Sabit Fiyatlı Sözleşmeleri Sürece dahil edin, Hız Kazanın

YoneTeam SatınAlma Yazılımının Sözleşme Yönetim Sistemi ile Tedarikçiler ile yapılan sözleşmeleri tek ekrandan tanımlayarak, SatınAlma süreçlerinizi hızlandırabilir, takibini de anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz.


 

Sözleşmelerinizi Detaylı Filtreleyin

Sözleşme numarası, proje, şirket bazında arama yaparak tedarikçilerinizle yaptığınız sözleşmeleri kolayca takip edebilirsiniz.

Dosyalar, mailler arasında kaybolmadan istediğiniz zaman istediğiniz sözleşmeleri tek tuşla bulabilir , süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.


Bütün Dokümanlarınızı Sözleşmeye Ekleyin

YoneTeam sözleşme yönetimi ile sözleşmeniz ile ilgilin resim, excel, pdf gibi tüm dokümanlarınızı sisteme ekleyebilirsiniz.

Böylelikle hem belgelerinizi tek bir yerde görebilir, hem de doküman yönetim sisteminizi oluşturabilirsiniz.


Sözleşme Maddelerine Hakim Olun

Sözleşmenizde yer alan kesin teminat tutarı, avans teminat tutarı, başlangıç bitiş tarihlerini sisteme ekleyerek gözden kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Sözleşmede ne kadar bakiyeniz kaldığını, bitiş tarihini takip ederek hiç bir detayı atlamadan tedarikçi yönetim sürecinizi verimli hale getirebilirsiniz.Sözleşme Takip Yazılımı Özellikleri

Sözleşmeli Alım

Tedarikçilerle anlaştığınız sabit fiyatlı alımlarla SatınAlma maliyetlerinizi düşürün, süreçlerinizin hızını ve karlılığını artırın.

Tanımlı Malzemeler

Tedarikçilerin özelinde malzemelerin fiyatlarını ve miktarlarını kolayca tanımlayın, hemen kazanmaya başlayın.

Para Birimleri

Sözleşmeleriniz için para birimleri tanımlayın, herhangi bir para birimi üzerinden satınalma işlemleriniz aksamasın.

Onay Mekanizması

Sözleşmelerinizin onay sürecini tanımlayarak, şirketiniz bünyesinde dijitalleşerek, verimliliğinizi artırın.

Sözleşme Süreleri

Sözleşmelerinizin başlangıç ve bitiş tarihlerini kayıt altında tutun, güncel sözleşmeler üzerinden süreçlerinizi yönetin.

Arama & Filtrelemeler

Arama ve Filtreleme ekranları kullanılarak, istediğiniz nitelikleri taşıyan sözleşmeleri tek tuşla bulun, süreçlerinizi hızlandırın.

Operasyonunuzu Bir Üst Lige Taşımaya hazır mısınız?

En İyi SatınAlma Uygulamalarını Şirketinizin bir parçası Haline Getirelim

Satın Alırken Kazanın

Sunum İsteyin

Kayıplarınızı nasıl geri kazanacağınızı anlatalım

Bütçenize ve mevcut yapınıza en uygun çözümün sunumunu gerçekleştirelim. Maliyet kontrol ve satınalma süreç yönetimi sorunlarınızı konfora, kayıplarınızı kazanca dönüştürelim.

700+
20+
1,26
9000

Form doldurmaya vaktiniz yok ise

Bizi Arayın

En çok tercih edilen SatınAlma Yazılımı

YoneTeam

Her Cihazdan Erişin

Web tabanlı yapısı sayesinde ister cep, ister tablet, ister akıllı tv, her yerden erişim.

Verileriniz Güvende

Günlük yedekleme ve amazon veritabanı servislerinde tüm verileriniz güvende.

Sınırlardan Kurtulun

Tüm ekibiniz dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar aynı ekranda çalışabilir.

Muhteşem Destek

Müşteri başarısı en önemli kriterimiz ve başarımızın sırrı. Her adımda yanınızdayız.

İster Satılık İster Kiralık

Kiralık Bulut ve Satılık On-Premise seçenekleri ile önce kiralayıp sonra satın alabilirsiniz.

Gelişmiş Yetkilendirme

Kullanıcı grupları, proje ve şirket bazında herkes sadece kendi ekranlarına sahip olur.

Biz Kimiz?

YoneTeam DIGITA Teknoloji'nin bir çözümüdür. DIGITA, işinizi büyütmeniz, yönetim gücünüzü arttırmanız ve verimlilik çıtanızı yükseltmeniz için ihtiyaç duyduğunuz süreçleri size uygun hale getirerek güçlü sistemleri hayata geçirir.

DIGITA, hizmet verdiği işletmelerin daha karlı, daha verimli, ölçülebilir ve daha keyifli organizasyonlara dönüşmesi için mühendislik, danışmanlık, eğitim ve yazılım desteği sağlar.

15 yıldır çözüm üretiyoruz

2006 yılından bu yana bir çok sektörde önemli markalarla çalışıyoruz. DIGITA dijital dünyayı, dijital müşteriyi çok iyi bilen bir mühendislik ve yazılım firmasıdır.

Mutlu Müşteriler

Mutlu müşteriler için bütün ekip aldığı projeleri kendi işinden daha çokk sahiplenerek başarıya ulaştırmak için büyük bir özveri ile çalışır.

 

700+
20+
260
9000

Fiyat Veritabanı Oluşturun, Pahalı SatınAlmalara Son Verin

Malzeme Yönetim Modülü ile Tüm Detaylara Hakim Olun.

Geçmiş Fiyatlara Anında Ulaşın

Tek tık ile malzemelerinizin eski sipariş fiyatını görebilir, yeni bir sipariş oluşturmadan önce tedarikçiniz ile pazarlık edebilirsiniz. Böylelikle pazarlık gücünüzü arttırarak, şirket içerisinde veri takip kültürü oluşturabilirsiniz.

Malzemelerinizi Geniş Bir Yelpazede Görün

Malzemelerinizin tüm bilgi ve hareket geçmişini tek bir ekranda görebilirsiniz. Aynı zamanda dövizle aldığınız malzemeleriniz için kurların değişmesi durumunda önleminizi hızlıca alabilir, karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Sınırsız Sayıda Detaylı Raporlar Alın

Satınaldığınız malzemelerin hangi tarihte hangi fiyata alındığını görebilir, malzeme bazında kaç tedarikçi ile çalıştığınıza anlık raporlar ile ulaşabilirsiniz. Unutmayın, hızlı raporlama özelliği size kaybettiğiniz zamanı geri kazandırır.

Malzeme Takip Modülünün işlevsel özelliklerini keşfetmeye hazır mısınız?

En Çok Kullanılan Malzemeler

En çok kullandığınız malzemeleri tek tuş ile görüntüleyerek, siparişlerinizde hız kazanabilirsiniz.

Para Birimi Dağılımı

Satınalınan malzemelerin para birimlerine göre dağılımını tek ekrandan görüntüleyerek döviz harcamalarınızın verimliliğini arttırabilirsiniz.

Proje Bazlı Malzeme Takibi

Projeleriniz ile alakalı tüm malzeme işlemlerinizi görüntüleyebilir, malzeme perspektifinden bakarak operasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Sipariş Geçmişi

Tüm malzemelerinizin sipariş geçmişine anında ulaşabilir, ilgili malzemelerin tarih, miktar ve fiyat bilgileri üzerinde detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Tedarikçi Geçmişi

Malzemelerinizin tedarikçiler bazında geçmişini görüntüleyerek, ilgili tedarikçiler ile alakalı işlemlerinize anında ulaşabilir, tedarikçileriniz ile ilgili değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Tedarikçi Yönetimini Keşfedin >>

Toplu Malzeme Ekleme

Tek tuşla tüm malzemelerinizi sisteme aktarabilir, Bulut tabanlı yapı sayesinde hiçbir kurulum olmadan yazılımı hemen kullanarak siparişlerinizde verimlilik kazanabilirsiniz.

Fiyat Veritabanı

Tedarikçilerinizden teklif toplayın

Tek tıkla tüm tedarikçilerinizden topladığınız tekliflerle hızlı ve otomatik olarak fiyat veri tabanı oluşur. Böylece tüm fiyatları gözlemleyerek analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizde hız kazanın

YoneTeam, önceden oluşturduğunuz fiyat veritabanını kullanarak, siparişlerinizde hız kazanmanıza, uzun süreli planlama yapmanıza destek olur.

Sipariş Yönetimini Keşfedin >>

Güncel Birim Fiyatlar

Birim fiyatlar gözünüzden kaçmasın

Birim fiyat takibi şirketinizin doğru maliyet yönetimi yapmasını sağlar. YoneTeam ile güncel birim fiyatlara anında ulaşarak satınalmayı güçlendirebilirsiniz.

Karlılığınızı arttırın

YoneTeam sayesinde en düşük maliyetlerde tedarikçi bularak maddi kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz. Böylelikle şirketinizin karını her geçen gün ikiye katlayabilirsiniz.

Geri Kazanın >>

Ürün Ağacı

Ürünlerinizi sınıflandırın

YoneTeam’in gelişmiş ekranları sayesinde ürünlerinizi sınıflandırabilir, malzeme tanımlamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylelikle, tüm ekibiniz en pratik yöntemlerle keyifle çalışır.

Düzenli takip sağlayın

YoneTeam, ürünlerinizi doğru sınıflandırmanın ardından operasyonlarınıza geniş açıdan bakmanızı ve ürünlerinizi düzenli takip etmenizi sağlar. Böylece detaylara değil, büyük resme odaklanarak iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Arama & Filtrelemeleri Keşfet >>

Malzeme Yönetiminde büyük resmi görmek ister misiniz?