Sipariş Onay Kaosunu Konfora Dönüştürün

1 ay kiralayın, sağlayacağı tasarrufu kendiniz görün

 

Sipariş Takip Sistemiyle, Tek Tuşla Siparişlerinize Ulaşın, Kontrol Sizde Olsun

YoneTeam SatınAlma Yazılımının Sipariş Yönetim Sistemi ile, sipariş süreçlerinizi ve durumlarını görüntüleyerek, tüm siparişler üzerindeki kontrolünüzü artırın ve kötü sürprizlerle karşılaşmayın.

Yone-Team Satın Alma Yazılımı Sipariş Modülü’nde Onaylanan teklifler, siparişe dönüştürülerek kolayca takip edilmesi ve yönetilmesi sağlanır.


Teslimattaki Siparişlerinizi Listeleyin

Onaylanan siparişleri, sevkiyata hazır siparişler listesine göndererek takibini sağlayıp, sevkiyat sürecini de kolaylıkla yönetebilirsiniz.
 

Dijitalleşen satınalma sipariş yönetiminiz ile; siparişlerin gecikmesi, anlık olarak kontrol edilip yönetilememesi, sevkiyatların takip edilememesinden kaynaklı yaşanan aksamalarınızın, para ve zaman kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz.

.

Siparişlerinizin Durumlarını Anlık olarak Takip Edin

Bekleyen, onaylanan, ve reddedilen siparişler anlık görüntüleyerek, sürecin en verimli şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz.
 

Teklif siparişe dönüştüğünde, ürün ve/veya hizmeti talep eden personelinizi ve tedarikçinizi anlık olarak e-mail’ler ile bilgilendirebilirsiniz. Satınalma süreçlerinizi dijitalleştirerek; temin süresine az kalan, geciken siparişleri tek ekrandan görüp, yönetebilirsiniz.

.

 


Doğrudan Siparişlerinizi Kolaylıkla Organize Edin

Talep ve teklif aşamalarını atlayıp tedarik edilecek malzemelerin direkt olarak takibini yaparak, satınalma sürecini hızlandırabilirsiniz.
 

Tedarikçileriniz ile sabit fiyatlı süreli anlaşmalar yapıyorsanız, alacağınız malzeme/hizmetin tek tedarikçisi varsa ya da acil olan talepleriniz için onay ve teklif toplama sürecini beklemede doğrudan sipariş vererek satınalma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

.

Sipariş Takip Yazılımı Özellikleri

Sipariş Durumu Takibi

Siparişlerinizin, onaylanana kadar geçireceği süreci anlık takip ederek, koordinasyonu sağlayın ve süreci hatasız şekilde yönetin.

Arama & Filtrelemeler

Arama ve Filtrelemeleri kullanarak, siparişlerinizi dilediğiniz parametrelere göre listeleyip yönetim sürecinizi hızlandırın.

Sipariş Raporları

Oluşuturulan siparişler ile alakalı cevaplanma ve diğer detayların bulunduğu raporlarla, bu süreçteki verimliliğinizi en üst noktaya taşıyın.

Onay Mekanizması

Şirketinizde bulunan onay hiyerarşisine göre süreçlerinizi dijitalleştirerek, iletişim ve koordinasyon süreçlerinizi düzenleyin.

Teslimat Tarihi

Siparişlerinizin teslimat tarihlerini belirleyerek, sevkiyat programınızı ve operasyonlarını koordine edebilirsiniz.

Doğrudan Sipariş

Sürekli alımların bulunduğu malzeme ve tedarikçiler için Doğrudan Sipariş seçeneği ile hız kazanabilirsiniz.

Muhteşem SatınAlma Deneyiminizi Birlikte Oluşturalım

700+
20+
260
9000

SatınAlmacıların en çok beğendiği SatınAlma Yazılımı: YoneTeam