Stratejik SatınAlma
Seviyesine Ulaşarak
Performansınızı Yükseltin

İster Bulutta Kiralayın, İsterseniz Sizin Sunucularınızda Çalışsın!

Kendin Keşfet Sunum İste

 

Raporlama ve Analiz Sistemi ile Tek Ekrandan SatınAlma Süreçlerinizin Verimliliğini Artırın !

Şirketler için satın alma süreçlerinin analiz edilmesi, yol haritalarını çizmeleri için önemli bir süreçtir. “Tarih, tekerrürden ibarettir” sözü vücut bulmasın, önceki dönemlerde yapılan hatalar tekrarlanmasın diye YoneTeam olarak satın alma yazılımımızla iş ortaklarımızın stratejik karar vermelerini mümkün hale getirecek çözümler üretiyoruz.

Geçmişte verilen siparişlerden, tedarikçilerle anlaşılan rakamlara; mukayeseli fiyat tekliflerinden, tedarikçi değerlendirme listelerine kadar satın alma yönetimi süreçlerini destekleyecek tüm bilgiler anında ekrana getirilebiliyor. Bekleyen talepler, şirket birimlerinin ihtiyaçları, tedarikçilerle yapılan anlaşmalar, hangi para birimlerinden ne kadarlık satın alım gerçekleştiği gibi veriler iş ortaklarımıza satın alma yazılımımız ile aktarılıyor. Satın alma prosedürü ile ilgili önemli analizleri alan ve bu verileri iş geliştirmede kullanan iş ortaklarımız ise sadece maliyet avantajı sağlamakla kalmıyor, satın alma yönetimi konusunda maksimum şeffaflık elde etmiş oluyor.


 

Tedarikçi Bazında Rapor Alın

En fazla çalıştığınız tedarikçinizi, ne kadar sipariş verdiğinizi, ortalama ne kadar vade ile çalıştığınızı tek ekranda görebilirsiniz.

Böylelikle somut veriler kullanarak ölçülmesi zor olan kriterleri ölçebllir, tedarikçilerinizle stratejik ilişkiler kurabilir ve geliştirebilirsiniz.


Performansınızı Ölçün

Sipariş raporlarıyla kur bağımlılığınızı görebilir, konsolide proje ve şirket raporlarını hızlıca tek tık ile alabilirsiniz. Raporları oluşturmak için uzun zaman harcamazsınız.

Kura bağımlı siparişlerinizi görebilir kur riskinizi minimize edebilirsiniz. Proje ve şirket raporlarıyla aylara ve yıllara ait performansınızı ölçebilirsiniz.


Projelerinizi Detaylı Raporlayın

Projelerinizin her birinde en çok kullandığınız malzemeleri grup bazlı olarak görebilir en çok çalıştığınız tedarikçilerinizi tek ekranda inceleyebilirsiniz.

Böylelikle en çok çalıştığınız tedarikçiniz kim sorusuna cevap verebilir fiyat, ödeme süresi konularında pazarlık gücünüzü arttırabilirsiniz.


Raporlama ve Analiz Yazılımı Özellikleri

Sipariş Raporları

Siparişlerinizin malzeme, tedarikçi ve zaman parametrelerine göre raporlarına ulaşarak, Siparişlerinizi birden fazla boyutla analiz edin.

Dönüşüm Raporları

Dönüşüm raporları ile SatınAlma süreci halkalarının dönüşüm oranlarını analiz edin, süreç verimliliğiniz artsın.

Proje Raporları

Proje bazlı olarak SatınAlma Süreçlerinizi analiz edin, tüm projelerinizin verimliğini artırın.

Tedarikçi Raporları

Tedarikçiler ile yürüttüğünüz SatınAlma süreçlerini analiz edebilir, SatınAlma operasyonlarınızda elinizi güçlendirebilirsiniz.

Malzeme Raporları

Malzeme perspektifinden SatınAlma süreçlerinizi analiz edin, Projelerinizin malzeme bazından performansını yükseltin

Depo Raporları

Deponuzun envanter değeri, Kullanım trendleri gibi parametreleri ile SatınAlma işlemlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Muhteşem SatınAlma Deneyiminizi Birlikte Oluşturalım

700+
20+
260
9000

SatınAlmacıların en çok beğendiği SatınAlma Yazılımı: YoneTeam