YoneTeam Satınalma Yazılımı ile Mükemmel Kullanıcı Deneyimi Yaşayın

YoneTeam Satınalma Yazılımı, süreçlerinizde hızınızı ve verimliliğinizi arttıracak bir çok özelliğe sahip.

İster Bulutta Kiralayın, İsterseniz Sizin Sunucularınızda Çalışsın

Kendin Keşfet Sunum İste

YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile Mükemmel Kullanıcı Deneyimi Yaşayın

YoneTeam Satın Alma Yazılımı, süreçlerinizde hızınızı ve verimliliğinizi arttıracak bir çok özelliğe sahip. İhtiyacın talebe dönüşmesi, taleplerin oluşturularak tekliflerin istenmesi, gelen tekliflerin değerlendirilmesi ve tedarik süreci sonuna kadar her aşamada sahip olduğu yetenekler ile işinizi kolaylaştırır. Özellikle kullanıcı dostu kolay ekran arayüzü ile şirket içinde tüm departmanlar rahatça kullanabilir.

En önemli özelliği yazılımı satın almak yerine kiralayabilmeniz olacaktır. Kiralık satın alma yazılımımız sayesinde, yazılım ihtiyacınıza büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmadan, minimum bütçe ile maksimum fayda kazanmanızı sağlayacaktır.

Talep

Aynı ekranda tüm talepleri görebilir, talep onaylama süreci için kullanıcı yetkilendirmeleri yapabilir ve farklı lokasyonlarda bulunan birimlerinizin taleplerini takip edebilirsiniz.

Teklif

Ürün/Hizmet çeşidine göre grupladığınız tedarikçilerden, sistem üzerinden teklif isteyebilir ve alabilirsiniz. Tekliflerinizi aynı para birimine çevirebilir ve geçmiş teklifleri takip edebilirsiniz.

Tedarik

Onaylanan teklifleriniz için sistem üzerinde sipariş formu oluşturabilir, bu formu online olarak paylaşabilirsiniz. Tedarikçiler ile geçmişteki satın alma hareketlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Entegrasyon

Yone-Team Satın Alma Yazılımı'nı depo, sevkiyat ve finans birimleriniz ile entegre edebilirsiniz.

Kiralık Sistem

Büyük bütçeler ayırmanıza ve yazılımı satın almanıza gerek kalmadan, Yone-Team'i kiralayabilirsiniz.

Web Tabanlı Sistem

Online olarak kullanacağınız Yone-Team'e istediğiniz yerden, dilediğiniz an ulaşmanız mümkün.

4 adımda satın alma sürecinizi kolaylaştırıyoruz

700+
20+
260
9000