Esnek SatınAlma Yazılım Fiyatları.

İster Bulutta Kiralayın İster Sizin Sunucunuzda Çalışsın

Dilerseniz Önce Kiralayın Sonra Satın Alın!

Kendin Keşfet

YoneTeam Satın Alma Yazılımı Tüm Sistemlere Entegre Olabiliyor

YoneTeam olarak, şirketlerin organizasyon süreçlerindeki en büyük aksaklıklarının temelinde iletişim kopukluğu ve birimlerin birbirinin faaliyetlerinden, taleplerinden ve ihtiyaçlarından haberlerinin olmaması olduğunu biliyoruz. En ufak bir iletişim problemi insanlar arasında bile kopukluk yaratırken, şirketlerin bu olumsuzluk karşısında zarar görmemelerini beklemenin hayalperestlik olduğunun farkındayız.

YoneTeam satın alma yazılımı ürünümüzle iş ortaklarımızın depo, sevkiyat ve finans birimleri arasında tam bir koordinasyon sağlamayı amaçlıyoruz. Farklı birimlerin kullandığı programları tek bir satın alma programı altında birleştiriyor ve tabiri caizse şirket birimleri arasında kuş uçurtmuyoruz. Yanlış verilen satın alma kararları, yinelenen talepler ve dolayısıyla gereksiz harcamaları engellemiş oluyoruz. Raporlama seçeneklerimizle birimlerin satın alma yönetimi süreçlerine aktif katılımlarını mümkün hale getirip, birimler arasında tam entegrasyon oluşmasını sağlıyoruz.  

YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile Entegrasyonun Avantajlarını Yaşayın

YoneTeam Satın Alma Yazılımları Zaman Tasarrufu Sağlar

Şirketler ticari varlıklarını güçlendirmek için maksimum verimlilik sağlamaları ve çalışanlarının üretkenliğini maksimum seviyeye çıkarmalıdır. YoneTeam satın alma yazılım programı sayesinde farklı birimde de olsalar şirketlerin tüm çalışanları birbirlerinin verdiği kararlardan, satın alma taleplerinden, yapılan harcamalardan haberdar olabilirler. Kendi sistemleriyle sınırlı kalmadan şirketin tüm taleplerini değerlendirme ve şirket süreçleri hakkında bilgi alma ayrıcalığına sahip olurlar. Sipariş bilgilerini elle girip, tüm faturalandırma işlemlerini yapıp mükerrer bir taleple karşılaştıklarında yaşadıkları zaman kaybını artık yaşamazlar.

YoneTeam Satın Alma Yazılımları ile Gerçek Zamanlı Görüntüleme Sağlanır

Satın alma yazılımları şirket birimleri arasındaki entegrasyona izin veren alt yapıya sahip olmadığı takdirde birden fazla veri tabanı oluşturulması gerekebilir. Birimlerin performanslarının net olarak ölçümlenmesini aksatan bu sorun aynı zamanda şirketin kurumsal yapısını da sekteye uğratabilir. YoneTeam satın alma yazılımları tüm birimlerle entegre edilebildiği için, şirket yetkilileri hangi birim ne talep etmiş, hangi tedarikçilerle görüşmüş, kimlerden teklif istenmiş, teklifler nasıl değerlendirilmiş ve maliyet avantajı sağlanmış mı gibi önemli verileri elde edebilir. Şirket departmanları arasında performans değerlendirmesi yapabilir, kurumsal bütünlüğü arttıran stratejiler geliştirebilir.

YoneTeam Satın Alma Yazılımları ile Şeffaflık Artar ve Satın Alma Yönetimi Süreci Somut Dayanaklara Oturtulur

Departmanların kullandığı programlara entegre edilebilen YoneTeam satın alma yazılımı ile birimlerin satın alma faaliyetleri ile ilgili tüm adımları eş zamanlı olarak görüntülenebilir. Keyfi uygulamalar önlenir ve çalışanların kararlarının objektif kriterleri değerlendirmeye açık hale gelebilir. Bu denetim şirket personellerinin kurumsal bir davranış modeline her geçen gün alışmasını mümkün hale getirirken, daha hızlı sonuçlanan tedarik süreçleri şirketlerin işlerinin aksamasını engeller ve şirket kısa sürede kâr marjını arttırabilir.

YoneTeam İş Ortaklarının Satın Alma Süreçlerini Yeniden Şekillendiriyor

Satın alma yönetimi süreçlerimiz hem şeffaf olsun, hem hızlı; üstelik şirketimiz kâr etsin ve tüm süreçler sistematik bir şekilde ilerlesin istiyorsanız siz de YoneTeam satın alma yazılımı ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Şirketinizin depo, sevkiyat ve finans birimleri arasındaki koordinasyonu arttırabilir; size en uygun teklifi veren tedarikçilerle çalışabilir aynı zamanda da birimler üzerindeki denetim mekanizmasını güçlendirebilirsiniz.

YoneTeam satın alma yazılımı web tabanlı bir yazılım olduğu için bilgisayarınıza kurmadan, yer ve zaman sınırı tanımadan tedarik sürecinizle ilgili tüm aşamaları takip edebilir ve yetkilendirdiğiniz kullanıcıların parmak izlerini takip edebilirsiniz. Türkçe dil desteği ve kolay kullanımı ile hayatınızı kolaylaştıran YoneTeam satın alma yazılımı; teklif verme, tedarikçi seçme ve satın alma kararı verme sürecinizi sunduğu detaylı raporlamalarla pratikleştirir. “Vakit; nakittir” sözüne inanan ve her bir dakikanın şirketiniz için öneminin bilincine sahip YoneTeam olarak, sunduğumuz esnek ve özelleştirilebilir satın alma yazılımı ile başarılarınızı çoğaltırken hep yanınızdayız.

700+
20+
260
9000Önde Gelen Satınalma Uzmanlarının En İyi Uygulamalarını Şirketinize Taşıyın!

YoneTeam Satın Alma Yazılımı size takip, tedarik ve tüm satın alma süreçlerinizde en önemli yardımcılarınızdan biri olacak nitelikte avantajlar sunar.

İster kiralık ister satılık seçenekleri ile şirketinizde satınalma ve tedarik dijital dönüşüm mucizesini gerçekleştirin!