YoneTeam Satın Alma Programı ile Sürdürülebilirliğinizi Arttırın!

Satın alma süreci, her şirket için en önemli faaliyetlerden biridir. Satın alma bütçe, stok yönetimi ve üretim/satış gibi faktörleri etkilediği için işletmeler için kontrol gerektiren süreçtir.

YoneTeam farklı lokasyonlarda şubeleri, üretim alanları ya da depoları bulunan işletmelerin kolayca kullanabileceği, oluşturulan talep, teklif ve siparişlerin fonksiyonel bir şekilde görüntülenerek takibinin yapılabileceği profosyel bir satın alma yazılımıdır.

Hemen Üye Ol

YoneTeam taleple başlayıp sevkiyat ile tamamlanan satın alma sürecinde tam hakimiyet kurmanızı sağlar

İhtiyaçların talep olarak sisteme girilmesi, onay mekanizmasını devreye sokar.

YoneTeam ile talep oluşturma ve talebi onaylama konusunda farklı yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Onaylanan talepler, satın alma yetkililerinin ekranına düşer. Gelen talepleri karşılamak için satın alma yetkililerin bir tedarikçi listesine ihtiyacı vardır. Oluşturulan tedarikçiler, ürün/hizmet çeşidine göre gruplanabilir. Yazılımın bu özelliği hızlı teklif istemenizde oldukça önemli rol oynar. 
 

Teklif maillerinizi YoneTeam üzerinden gönderin

Teklif isteyeceğiniz tedarikçilerinizi seçtikten sonra, sistem üzerinden otomatik teklif talebi gönderebilirsiniz.

Talep e-postanızı alan tedarikçiler ise e-postanın içerisinde yer alan formda ilgili alanlara teklif değerlerini girdikten sonra size göndererek, otomatik olarak sisteme tekliflerini işlemiş olurlar. Ayrıca tedarikçilere dair geçmiş teklifleri de görüntüleyerek, arşive bakabilirsiniz.
 

Farklı para birimlerindeki teklifleri, aynı para birimine çevirir

YoneTeam'in en iddaalı kolaylıklarından biri de farklı para birimlerinde gelen teklifleri, istediğiniz para birimine günün kur değerine göre çevirebilmesidir.

Böylece aldığınız teklifleri kıyaslamanız kolaylaşı ve doğru kararı verebilmeniz için yardımcı olur.
 

Sipariş formlarınızı YoneTeam'den gönderin

Olumlu yönde onay verdiğini teklifin tedarikçisine sistemde hazır bulunan sipariş formuna işleyebilir ve bu formu sistem üzerinden tedarikçinize e-postalayabilirsiniz.

4 adımda satın alma sürecinizi kolaylaştırıyoruz

YoneTeam Satın Alma Yazılımının Avantajlarından Faydalanmak İçin Hemen Üyeliğinizi Başlatın.

Hemen Üye Ol

Demo Talep Formu

Yazılımımızın tanıtımı ve demo olarak kullanımı tamamen ücretsizdir.

Bilgilerinizi eksiksiz doldurup gönderdikten sonra ürün sorumlularımız en kısa sürede size ulaşacaktır. Ekibimiz ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak uygulamaları tespit etmek ve demo kullanımınız ile ilgili size yardımcı olmak için çalışıyor.

Bize Ulaşın