Yoneteam SatınAlma Yazılımı
Tüm Sistemlere Entegre Olabiliyor !

İster Bulutta Kiralayın, İsterseniz Sizin Sunucularınızda Çalışsın!

Kendin Keşfet Sunum İste

YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile Entegrasyonun Avantajlarını Yaşayın

YoneTeam olarak, şirketlerin organizasyon süreçlerindeki en büyük aksaklıklarının temelinde iletişim kopukluğu ve birimlerin birbirinin faaliyetlerinden, taleplerinden ve ihtiyaçlarından haberlerinin olmaması olduğunu biliyoruz. Şirketlerin bu olumsuzluk karşısında zarar görmemelerini beklemenin hayalperestlik olduğunun farkındayız.

YoneTeam satın alma yazılımı ürünümüzle iş ortaklarımızın depo, sevkiyat ve finans birimleri arasında tam bir koordinasyon sağlamayı amaçlıyoruz. Farklı birimlerin kullandığı programları tek bir satın alma programı altında birleştiriyor ve tabiri caizse şirket birimleri arasında kuş uçurtmuyoruz. Yanlış verilen satın alma kararları, yinelenen talepler ve dolayısıyla gereksiz harcamaları engellemiş oluyoruz. Raporlama seçeneklerimizle birimlerin satın alma yönetimi süreçlerine aktif katılımlarını mümkün hale getirip, birimler arasında tam entegrasyon oluşmasını sağlıyoruz.


Zaman Tasarrufu Sağlar

Tüm çalışanlar farklı birimlerde olsalar da verilen kararlardan, satın alma taleplerinden, yapılan harcamalardan haberdar olabilirler.

Birimler kendi sistemleriyle sınırlı kalmadan şirketin tüm taleplerini değerlendirme ve süreçler hakkında bilgi alma ayrıcalığına sahip olur. Sipariş bilgilerini elle girilmesi, tüm faturalandırma işlemleri ve mükerrer taleplerle yaşanılan zaman kaybını artık yaşamazlar.


Gerçek Zamanlı Görüntüleme Sağlanır

Teklif, Talep, Sipariş ve Teslimat ile alakalı tüm veriler anlık olarak kolaylıkla ulaşılabilir hale gelir

Şirket yetkilileri hangi birim ne talep etmiş, hangi tedarikçilerle görüşmüş, teklifler nasıl değerlendirilmiş ve maliyet avantajı sağlanmış mı gibi önemli verileri ve departmanlar arası performans değerlendirleri yaparak, kurumsal bütünlüğü arttıran stratejiler geliştirebilir.


SatınAlma Yönetimi Somut Dayanaklara Oturtulur

Birimlerin satınalma faaliyetleriyle ilgili tüm adımları eş zamanlı görüntülenip, kararlar objektif olarak değerlendirmeye açık hale gelir.

YoneTeam satın alma yazılımı ile şirket personellerinin kurumsal bir davranış modeline her geçen gün alışmasını mümkün hale getirirken, daha hızlı sonuçlanan tedarik süreçleri şirketlerin işlerinin aksamasını engeller ve şirket kısa sürede kâr marjını arttırabilir.

Muhteşem SatınAlma Deneyiminizi Birlikte Oluşturalım

700+
20+
260
9000

SatınAlmacıların en çok beğendiği SatınAlma Yazılımı: YoneTeam