Tüm Ekibinizi Satınalma Uzmanına Çevirin

Türkiye'nin önde gelen Satınalma uzmanlarının bilgi birikimleri ve tavsiyeleri ile hayata geçirilen Yoneteam Satınalma ve Tedarik Yazılımı ile tüm ekipler satınalma konusunda uzmanlaşıyor.

4 adımda satın alma sürecinizi kolaylaştırıyoruz

Yatırım Maliyetinizi Azaltın

YoneTeam Satın Alma ve Tedarik Yazılımı kiralıktır. Böylece ilk yatırım maliyetlerinizi düşürme avantajı elde edersiniz.

Şirketlerin bir sistemi kullanmaya başlaması için bütçe bulması, karar vermesi ve çok sayıda onaydan geçmesi gibi çok aşamalı bir süreci tamamlaması gerekiyor. YoneTeam Satın Alma ve Tedarik Yazılımı kiralık bir sistem olduğu için şirketlerin sistemi kullanmaya karar vermesi de bir o kadar kolay. Ayrıca yazılımı satın almanız gerekmediğinden, minimum bütçe ile maksimum fayda sağlarsınız. 

Kurulum ile Uğraşmayın

YoneTeam Satın Alma ve Tedarik Yazılımı web tabanlıdır. Bu sebeple yüksek erişilebilirlik sağlar.

Yazılımı kullanmaya başlamanız için sadece size özel bir hesap açmak yeterli olacaktır. Ardından internet bağlantınızın olduğu tüm cihazlardan sisteme erişim sağlayarak sorunsuzca kullanabilirsiniz. Ayrıca yazılımı size ait olan sunucularda barınmak zorunda olmadığınız için hem sunucunuza yüklenmemiş hem de ani kesintilere uğramamış olursunuz.

 

Yabancı Dil Bariyerine Takılmayın

Yazılım Türkiye'de faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, sektöründe önce şirketler ile ortak çalışma yapılarak üretildi.

YoneTeam Satın Alma ve Tedarik Yazılımını kullanmak için herhangi bir yabancı dil bilmenize de gerek yok, çünkü yazılımın dili tamamen Türkçe'dir. Üstelik yazılım ekibimizden sistemi nasıl kullanacağınız ve mevcutta kullandığınız diğer sistemlerle entegrasyonu hakkında Türkçe destek alabilirsiniz. 

Gelişmiş Raporlar Alın

YoneTeam Satın Alma ve Tedarik Yazılımı gelişmiş raporlama seçenekleri sayesinde hem yönetimsel hem de operasyonel çalışmalarınızı raporlama imkanı sunar.

Sistem içerisindeki çok sayıda raporlama seçeneği sayesinde talep, teklif ve siparişlerinizi detaylı bir şekilde inceleyerek karlılığınızı artırabilirsiniz. Buna ek olarak malzemeleriniz, tedarikçileriniz ve projeleriniz ile ilgili de çok sayıda özel raporlama sayfası mevcuttur. YoneTeam raporlama sayfaları ile size tüm süreçlerinizi anında özetler.

 

Tüm Sistemlere Entegre Olun

YoneTeam Satın Alma ve Tedarik Yazılımı, şirketinizin depo, muhesebe ve finans gibi birimlerinde kullanılmakta olan tüm yazılımlar ile entegre çalışabilir.

Hali hazırda şirketinizde kullanmakta olduğunuz bir yazılım varsa nasıl kiralık bir satın alma tedarik yazılımı kullanabilirim diye düşünmeyin. YoneTeam kullandığınız tüm sistemler ile haberleşerek sorunsuz çalışır. Böylece bilgi kopukluğu yaşamadan, tüm birimlerinizin iletişim halinde olduğu gelişmiş bir yönetim sağlayabilirsiniz.


 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

YoneTeam Satın Alma ve Tedarik Yazılımı Avantajları ile Süreçlerinizi Hızlandırın!

YoneTeam Satın Alma ve Tedarik Yazılımı şirketinizin tüm satın alma ve tedarik süreçlerinde en önemli yardımcılarınızdan biri olacak nitelikte avantajlar sunar. Yazılımın size sağladığı avantajları deneyimlemek ve iş süreçlerinizin nasıl geliştiğini görmek için hemen üye olun!